Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki spod tagu #taniec (i nie tylko) - kojarzycie może jakieś 2-3 dniowe warsztaty z jednego tańca odbywające się gdzieś w Polsce? Tak aby w trakcie warsztatów przerobić z 20 godzin nauki + ewentualnie jakiś practice wieczorem. Mam zmienne szczęście ostatnio z kursami jakie zaczynam (nim dojdzie do poziomu stanowiącego coś zupełnie nowego dla mnie) to kursy się kończą. Albo partnerki :D
Trochę w życiu potańczyłem, więc najchętniej aby to nie były warsztaty kierowane do zupełnie zielonych osób.
Ewentualnie - gdzie takich warsztatów szukać? Niektóre szkoły to organizują (w wakacje były na przykład), ale nie mogę przeglądać stron wszystkich klubów tanecznych w Polsce ;)

#taniec #salsa #bachata #lindyhop #kizomba
  • 8
@noelo_cohelo: Byłem kiedyś na obozie tanecznym, dwa czy trzy razy. Większość osób sporo piła i bawiła się nad morzem, my z partnerką potrafiliśmy i do 2 w nocy ćwiczyć i wstać później o 8 rano aby zrobic rozgrzewkę przed śniadaniem ;)
Piękne czasy.

Teraz niekoniecznie mam ochotę aż na obóz wyjechać, ale dwudniowy intensywny kurs jak najbardziej.
@venomik: Ja jeździłem na weekendowe crashe do wawy do Abra Studio, sporo też robi Salsa Libre. Czasami jest to jeden dzień 4h, czasami i sobota i niedziela. Poziomy mają zróżnicowane, jakoś nigdy nie trafiłem tak żebym się nudził ( ͡° ͜ʖ ͡°)