Wpis z mikrobloga

MAMY TO!

Hej tak w ogóle ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oleje dotarły do mnie, całe szczęście bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeżeli ktoś się nie załapał to zostały mi takie smakołyki.

Oud Satin Mood Maison Francis Kurkdjian - zostało 30 - zapach ogromnie przypomina mi oryginał w wersji EXT, nie wąchałem EDP, na temat oryginału kiedyś rozpływałem się w zachwytach i tutaj jest podobnie. Zapach sam w sobie piękny i pachnie niesamowicie intensywnie.

Baccarat Rogue Maison Francis Kurkdjian - zostało 40 - delektuje się nim od około 10. Wciąż projektuje na odległość wyciągniętej ręki, pachnie jak słodka wata cukrowa. Polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Aventus Creed - zostało 15 - bardzo drzewno i owocowo. Mniej cytrusów niż w zebrze, mam wrażenie że głębiej niż w przypadku ARMAFa CDNI

Diaghilev Roja Dove - zostało 20 - nigdy nie wąchałem oryginału więc opisze tylko swój odbiór zapachu, czuję taki doprawiony brzoskwiniowy rozpuszczalnik, bardzo ciekawy zapach ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kingdom of Bahrain Roja Dove - zostało 35 - czuć swieżość iglastych liści zmiksowany z aromatem ala gumy balonowej o smaku miętowym.

Mefisto Xerjoff - zostało 40 - pachnie jak Creed SMW

Koszt 1 ml to 1.65/ml

Olejki rozleję do dekantów z decant, czarne szkło z atomizerem 3 zł/szt. Wysyłka paczkomatem 15 zł.

Nie są to oryginalne zapachy tylko kuwejskie olejki inspirowane oryginalnymi perfumami.

Proszę chętnych o deklaracje w komentarzach. W pierwszym komentarzu zawołam osoby które już się deklarowały.

#perfumy #rozbiorka
Pobierz fuKlanAdraHrepuS - MAMY TO!

Hej tak w ogóle ( ͡º ͜ʖ͡º)


Oleje dotarły do mnie,...
źródło: comment_ctLudBq0ThWI0g4qXhofJuiGsmvjjrXQ.jpg
  • 32
Zostało OSM MFK 20
BR MFK 10
TF TV 10
Diaghilev Roja Dove 20
Mefisto Xerjoff 20
10 A*Men Ultra Zest ( ͡º ͜ʖ͡º)

Teraz testuje reka w reke ultra zesta
I dla mnie GO jest lepszy. Nie wiem czy wąchaliście oryginał zesta ale pachnie jak taka woda kolonska doprawiona czerwona pomarańcza
I teraz hicior, ta czerwona pomarańcza jest GŁĘBSZA i bardziej WĄCHALNA w GO, kiedy w
Update xd zrobiłem dzisiaj 80 km na rowerze, spociłem się jak świnia xd później się umyłem i wymoczylem dupsko w wannie. Po nakremowaniu ciała po kąpieli znowu poczułem olej którym smarowałem się 12 godzin wcześniej