Wpis z mikrobloga

Wiecie że ja lubię złom. To nie jest tak, że mam jakąś wewnętrzną ideologię zerowaste czy eko-misję, ale świadomość że wykorzystuje coś, co normalnie trafiłoby na śmietnik a jednak idzie gdzieś dalej jako mała ozdoba... No cóż, dla mnie to zwyczajnie miła perspektywa. Tak było i jest ze złomem zegarmistrzowskim, tak jest też ze złomem komputerowym i komórkowym. 

Z tą różnicą, że złom komórkowy o wiele łatwiej pozyskać :D Oto parę efektów na przykładzie jednego zamówienia na 12 breloków z serii "Scalone"

#rozkminkrzaka #rekodzielo #chwalesie

Dzięki @mandrake13 za zdjęcia, jak widzisz chwalę się gdzie mogę :D
źródło: comment_YiVEHyXe6WXTxaZ8ScnQ1TyuSOVZbx8x.jpg
  • 17
@PilariousD: Sprzedaję za 30-40zł w zależności od danej sztuki - między innymi w zależności od wielkości i ilości poświęconego czasu.

Jeśli jedna dziewczyna nie odezwie się do jutra będę mieć jeszcze 1-2 sztuki na stanie jakby co :)
@JoshaBadBoy i tak już nie ma ¯_(ツ)_/¯

Ale to dopiero początek serii "scalonej" - będę robić drugą wersję która będzie jeszcze lepsza.

Btw - jeśli się do mnie odezwiesz i przypomnisz że kupiłaś wilka, dostaniesz mała zniżkę, albo wysyłkę gratis dla stałego bywalca ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Trismagist: Mała wymiana? Pewnie, chętnie przyjmę ale nie mam już żadnego breloka scalonego, będę dopiero przygotowywać następną partię ale za to coś większego, bo przykuję grubszą promocję na dzień chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyszły tydzień wymiana? :> Dorzucę też coś zegarkowego :)
@Nutramigen tak, mam cały sklep z rękodziełem ;)

www.bido.com.pl - zapraszam

Jakbyś się na coś zdecydował, dopisz przy wiadomości do sprzedawcy usuń konto albo lenny, jak będę wiedzieć że jesteś z wykopu dam jakiegoś małego gratisa ;)