Wpis z mikrobloga

@Amir7: Jeśli miałbym ocenić siebie, to jestem w stali 7,5/10
@glodnykojot: Nie samym wyglądem się kieruję. Co prawda chciałbym, aby dziewczyna była ładna, ale też musi mieć głowie.
@Kowixx: Oczywiście opisałbym streściłbym siebie, swoją pracę, zainteresowania do jakiegoś poziomu (wolę zachować tajemniczość ( ͡° ͜ʖ ͡°) i niech sama mnie też odkrywa) Na końcu bym wystawił wymagania podane na górze
@MasterZiomaX: Ja daje facetów z wymaganiami w lewo zawsze. Nie kręci mnie typ roszczeniowego księcia. Jeszcze się nie poznaliśmy a już w pierwszym wrażeniu rzuca wymaganiami.
@anyvu: Poważnie? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Czyli facet ma brać pierwszą lepszą, pokrzywdzoną i osamotnioną, czy jak? Tu nie chodzi o byciu roszczeniowym, gdyż facet nie będzie brał na ciemno. Te oczekiwania, które podałem nie wymagają wysiłku. Natomiast kobieta - księżniczka ma z dupy i nierealne oczekiwania. Z taką też na lewo, albo zostawić dla chada, zrobi swoje i zostawi
@MasterZiomaX: Ale ja mówię o sobie i swoim odczuciu, ja nie mam wymagan na profilu i daje w lewo tych którzy maja. Proste. Jak dla mnie stawienie wymagan przed pierwszym zamienionym zdaniem jest dziwne i odbieram to negatywnie, a ty rób jak chcesz, ale skoro nie przyjmujesz czyjejś opinii to po co pytasz na forum?
@MasterZiomaX: Ty szukasz dziewczyny czy kogoś do pracy, że w opisie na Tinderze wstawiasz wymagania?
Może jeszcze na koniec dopisz, że poobracasz ją dynamicznie w młodym zespole.