Wpis z mikrobloga

Muszę się pochwalić moją Polską xD
To mój 5 run na IronManie i chyba najbardziej przyjemny. W końcu ogarnąłem to całe HRE i reformy, bo zrobiłem wszystkie poza pierwszą.

Koło 1620 zostałem cesarzem mając PU nad Saksonią, sporych rozmiarów Palatynatem i już Hiszpanią, więc zmieniłem plan na pójście w Azję i Kebabów, i #!$%@?łem się w HRE na pełnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście Habsburgowie gówno robili i całe HRE było już protestanckie albo kalwinistyczne, razem z nimi. Nie poddałem się i wojowałem non stop, aż odebrałem wszystkie prowincje krajom spoza HRE i konwertowałem wszystkich jak leci. W między czasie #!$%@?łem kebabów i moskali, którzy nie zdążyli nawet utworzyć Mateczki Rosji.

Spokojnie mógłbym podbić całą europkę bez Anglii, ale bardzo chciałem Poland Can Into Space achievement i nie mogłem pozwolić sobie na corowanie wszystkiego. Miałem z 90 wasali wewnątrz HRE XD

Na zdjęciu widać Wielką Lechię zaraz po odtworzeniu HRE. Moimi wasalami / w PU są: Hiszpania, Austria, Liege, Hannover i Milan. Nie wiem dlaczego mi ich nie zjadło, chyba mieli zbyt dużo deva / prowincji. Musiałem ich podbić od nowa. Przy okazji wpadło kilkanaście achievemnetów.

#eu4
Pobierz rysiek1337 - Muszę się pochwalić moją Polską xD
To mój 5 run na IronManie i chyba na...
źródło: comment_AHGASW9Vf4gYVrZkOADT1L2mRflvoHUI.jpg
  • 6