Wpis z mikrobloga

#rozbiorka #perfumy

Cześć Mirabelki i Mirki, dawno nie było rozbierane, więc trzeba to zmienić.
Na szczęście kończą się upały i rozpoczyna najpiękniejszy sezon dla perfum - chyba większość się zgodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Będą tu pozycje, które już niektórym mogą być znane. Wszystkie są pięknymi otulaczami.
Tak więc jesienna rozbiórko do boju! Będzie trochę niszy, mniejszej lub większej, no i w sumie to tyle. Robię nam natomiast sporą przysługę, bo pozycji w rozbiórce będzie niewiele.

Przyznam, że całą inicjatywę rozpoczął jeden zapach, za co dziękuję @Qtavon, który dał mi go powąchać obok Lidla kilka tygodni temu.

Parfums de Marly Carlisle - 6,7/ml fragr
Niektórzy mówią, że pachnie jak Layton. Niektórzy, że jak Herod. Jeszcze inna opinia to blend Layton+Herod+Oajan. Prawda jest taka, że pachnie zupełnie inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jak ktoś lubi PdM to Carlisle prawie na pewno mu się spodoba. Zdecydowany Top od nich i w całej mojej przewąchanej kolekcji. Zarówno blend, projekcja, jak i trwałość są świetne.
No i przy okazji udało mi się stanąć na głowie i zrobić na niego cenę top bang for the buck!

Xerjoff XJ 1861 Naxos - 8,6/ml fragr
No i mamy kolejną kompozycję, którą pewnego wieczoru delektowałem się na Imielińskim parkingu z @Qtavon i @Darakan. Wyrafinowany Pure Havane to potężna obraza dla tego zapachu, ale trzeba przyznać, że ten słodki tytoń może go trochę przypominać. W każdym razie Xerjoff jest mega delikatnym przyjemniaczkiem, którego zbyt łatwo pokochać. Klasa.

Nishane Ani - 13,0/ml fragr
Jak coś jest w topie niszowego freaka z tak dobrym gustem jak @SnoobDuog (#teamlayton) i jednocześnie jest na szczycie niszowego podium na jesień u Pana Sebastiana ze SmellingGreatFragrance YT to wiedz, że coś się dzieje. Cena nie jest zbyt niska, ale moc tego zapachu powoduje, że możecie ją podzielić na dwa - tak samo jak podzielić możecie psiki przy aplikacji tego soku. Dycha wystarczy na dłuugo. Płynne złoto. Masterpiece.

Parfums de Marly Habdan - 4,9/ml fragr
Kolejny PdM z terytorium jabłkowych gourmandów, jednak w ciemniejszej, dymnej, słodkiej odsłonie. Bardzo złożony i głęboki, zdecydowanie na zimniejsze wieczory. Trochę mniej słodki niż Herod, mniej krzykliwy niż Oajan i trochę hehe ładniej pachnący niż Layton Ekskluziwo.

Jak czegoś pójdzie więcej niż jedna flaszka, to będziemy domawiać i dzielić flakony. Carlisle niestety mam tylko jedną w tej cenie bo miałem opcję otrzymania jej w podarunku z USA, jak coś to kolejna by była ciut droższa bo dojdzie różnica podatków USA/PL.

W piątek wyjeżdżam na ok. 10 dni urlopu, więc będę rozlewał po 18.09. Tak więc nie będzie problemu z odroczeniem przelewu na konto do dziesiątego jak coś. Tak wiem, też mam tylko 2 nerki ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Paczkomat/szkła standardowo. Dla chętnych mile widziany odbiór w Warszawie lub na jakimś tatrzańskim szczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dla atencji mój ukochany Poliwhirl, czyli najseksowniejsza bestia z Kanto .
boa_dupczyciel - #rozbiorka #perfumy

Cześć Mirabelki i Mirki, dawno nie było rozbi...

źródło: comment_PwKocvkKVXe9LTZm6dLydRtRscke7r9j.jpg

Pobierz
  • 30