Wpis z mikrobloga

wiem, ze pare osob tutaj juz pyta o trenazery na zime ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja mniej wiecej juz wiem co bym chcial kupic, pytanie tylko co bedzie lepsze?
- Elite Drivo
- Elite Suito

Oba trenazery sa do siebie podobne jesli chodzi o maksymalny opor jak i symulacje nachylenia. Suito dopiero wchodzi na rynek, Drivo juz jest od jakiegos czasu. Brac Drivo, czy poczekac pare tygodni na Suito? Nie wiem tez jak Suito, ale Drivo bez problemu bedzie pasowac pod hamulec tarczowy.


#szosa #rower
  • 5
  • 0
@mani3kxc: kupiłem elite suito. Jeździ się spoko, cicho (w porównaniu do trenażery rolkowego na którym jeździłem wcześniej). Nie wiem jak z pomiarem mocy, bo nie mam czym porównać, ale wydaje mi się, ze jest ok. Co do problemów - czasem podczas jazdy słyszę jakieś stukanie w trenażerze, nie wiem skad to jest i dlaczego tak się dzieje, ale jeżdżę i obserwuje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeszcze z
@kodi1911: Właśnie o niepokojących dźwiękach i niewyważonym kole zamachowym.
Oczywiście nie wiem jak to wygląda u Ciebie, ale na wszelki wypadek napisałbym do Elite i zgłosił problem.
Czytam dużo o tych urządzeniach, w grę wchodzi również wspomniany Kickr Core. Cenowo odstaje, ale podobno jest bardzo cichy, idealny do mieszkania w bloku.