Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rythlock: lepiej mieć jeden chromosom więcej niż być centrystą, przynajmniej ci pocieszni ludzie na zdjęciu wierzą w coś i chcą zmienić, a centrysta jedynie co potrafi to w internecie wejść i napisać "lewo i prawo gupie hehehe zaorane"
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rythlock: Ej hej dopiero zaczęliśmy dyskusje i już przytaczasz pana z wąsem ? Po pierwsze zaczął on swoją "karierę" od 33 jako kanclerz, ale swoje ideololo tworzył od końca pierwszej wojny. Po drugie: co? Po trzecie: czemu? Ehhh wy centryści też jesteście tacy pocieszni tylko w drugą stronę, czyli wcale.
@TypowyRobert: A i to TY zacząłeś dyskusje od tego że jacyś centryści uważają coś tam.Zdradzę Ci teraz moje przekonania.Jedna osoba rządząca wszystkimi i wszystkim,trzymająca za mordę każdego i wszystko,dociskając do gleby 99%,i tworząc kastę 1% elity.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rythlock: aha czyli monarchia absolutna, spoko, tylko nie polecał bym ci wychodzić z twojego zamku bo te 99% raczej nie uśmiechało by się na twój widok, no i uważaj na na swoja procentowa elytę bo tacy zazwyczaj lubią chodzić z nożami i wbijać w plecy
@TypowyRobert: Heh i reporcik poszedł co?Jesteś żałosny i tyle,piętnujesz mnie z powodu moich przekonań czyli robisz to samo co ja :),a ty myślisz że jesteś inteligentny?Samo to że nie uważasz przekonań lewicowych jak i prawicowych za bezsensowne stawia cię na poziomie ameby,więc czarno wita śmieciu :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rythlock: możesz mieć jakiekolwiek głupie przekonania jakie chcesz,myślę że ten (((((anonimowy))))) report poszedł za że chyba chcesz se mordować kolorowych, prawdopodobnie, może, kto tam wie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale miło mi że się tak przede mną otworzyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bayonetta112:
Ja wiem ze #!$%@? się do wyglądu jest słabe, ale czemu #!$%@? zawsze głoszą jacyś genetyczni wykolejency? Zal mi się trochę ich robi, no jakbym czytał postulaty małych dzieci.