Wpis z mikrobloga

Wpadłem dzisiaj na pomysł, żeby zrobić zakupy online z dostawą do domu. Padło na Carrefour bo dostarczają pod mój kod pocztowy. Odpaliłem ich stronę i poświęciłem blisko 45 minut wybór produktów, które mnie interesują i wrzucałem po kolei do koszyka. Gdy skończyłem przeszedłem do koszyka by sfinalizować transakcję. i.... Tak jak na załączonym poniżej screenie dostałem info, że:

"Uwaga! Twoje zamówienie przekroczyło maks. wagę o 8,29 kg i nie będzie mogło zostać dostarczone. Usuń niektóre produkty z koszyka."

+

"Uwaga! Produkty z grupy Gazowane przekroczyły maksymalną wagę o 11,50 kg. Usuń niektóre produkty z koszyka."

No i mnie zamurowało, bo musiałbym się ręcznie przeklikiwać i usuwać produkty, które "ważą" by się zmieścić w jakiś głupich limitach dostawy.

Ale przecież chcę u nich zostawić kasę i chcę by mi dostarczyli towar (jestem w stanie nawet zapłacić te 19,99zł za dostawę - mimo, że powyżej zakupów powyżej 180zł dostawa jest za friko. Mój koszyk był o wartości blisko 430zł)

Nie poddając się (no bo już poświęciłem 45 minut na "zakupy") złapałem za telefon by zadzwonić na ich infolinię. Musiałem przez 4:30 minuty wysłuchać ich polityki dot. przetwarzania danych (jprdl...) by połączyć się z konsultantem.

No i opowiadam mój przypadek na co miła Pani mi odpowiada, że muszę usunąć produkty bo inaczej zamówienie nie przejdzie. Ja mówię, że nie chce niczego usuwać bo potrzebuje je wszystkie i chce u Was zostawić kasę, na co Pani mi mówi, że są przepisy BHP i kierowca nie może tyle wnosić do mieszkania naraz (czyli kilka razy nie może iść?).

Ja mówię, że nie ma problemu mogę zapłacić za dostawę i wniesienie tego wszystkiego do mnie do mieszkania. Na co Pani z infolinii mówi, że nie ma takiej opcji bo taką mają politykę firmy...

No to się pytam co mogę w tej sytuacji zrobić, na co miła Pani mówi - może Pan "rozbić" ten koszyk na kilka zamówień i wtedy "system" mnie przepuści i dostawa się odbędzie...

Kurtyna.

#zakupy #carrefour #zalesie #takaprawda #ciekawostki
wildesign - Wpadłem dzisiaj na pomysł, żeby zrobić zakupy online z dostawą do domu. P...

źródło: comment_4qJ7Wr0AQM6vF2VDvFCZ5wlJmZWfl2cp.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tldr
OP skarży się w stylu "płacę, więc wymagam", że jego zamówienie miało za dużą wagę i zamiast rozłożyć zamówienie na dwie części (co by potrwalo zapewne jakieś 5 minut) dzwoni na infolinię (i traci czas XD) i dostaje informacje, że przepisy i może rozłożyć zamówienie na 2 części
XD
chcerozmawiaczkierownikiem.jpg