Wpis z mikrobloga

Przykład "idealnego" wsparcia technicznego w wykonaniu firmy #bose.
Posiadam od kilku lat słuchawki Bose QuiteComfort 25. Świetny sprzęt! Pech jednak chciał, że podczas ostatniej podróży wypadła jedna śrubka mocująca słuchawkę do pałąka. Śrubka dość nietypowa bo po pierwsze hex a po drugie męska (jedna wkręca się w drugą). Jednym słowem nie do dostania. Słuchawki dawno po gwarancji ale stwierdziłem, że przecież nie wyrzucę działających słuchawek. W końcu to tylko mała śrubka. Napisałem więc do wsparcia technicznego Bose. Na pewno pomogą...


#sluchawki #qc25 #audio #muzyka #chwalesie
Pobierz Kogoot2020 - Przykład "idealnego" wsparcia technicznego w wykonaniu firmy #bose.
Pos...
źródło: comment_Ibqd9k4nzzdSYtx7MI8AmrkTmnOFaCiV.jpg
  • 31
@Kogoot2020: No cóż, skoro chcę wymienić na nowe jak stare już są po gwarancji to chyba logiczne że chcą za to kasę, i wręcz oferują Ci rabat. Czego się spodziewałeś? A śrubka hex nie jest wcale nietypowa. Dzisiaj nawet torx nie jest nietypowa.
@Kogoot2020: Możesz też zapolować na takie same uszkodzone słuchawki i wziąć z nich samą śrubkę. Tylko pytanie czemu ona wypadła, może jest jakiś większy problem niż dostępność śrubki.
@Kogoot2020: A nie jest już tak przypadkiem jak napiszesz bezpośrednio do producenta samochodu? Wiadomo że jak pójdziesz do normalnego warsztatu to pomogą inaczej, ale z tymi słuchawkami jest tak samo - jak pójdziesz to osiedlowego magika-elektronika to je naprawi zamast oferować wymianę na nowe za 600zł.
@Kogoot2020: zauważyłeś może, że parę updatów temu zmniejszyli skuteczność NC? Już kiedyś pisałem o tym, producent się wypiera, że nie. Niestety miałem okazje porównać nie updatowane z moimi i różnicę słyszę nawet ja moim niewprawnym uchem.
Dodatkowo nie wiem jak z Twoimi, z moimi jest wiecznie problem z BT, albo się rozłącza z dupy, albo się nie chce połączyć, nie chce się sparować itd. Serwis oczywiście nie znalazł żadnego problemu, przynajmniej