•  

   @rrdzony: z 7 to może wejść, ale mojemu psu pod ogon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @rrdzony: Kuce powariowały bratajac się z nią, Godkowa i Nacjololo

  •  

   @Riczard Godek jest u Liroya poza konfederacja

   @Fioletoffylck: ale to też pokazuje jak takie postacie zapadają w pamięć. "Poinformowane" dzbany jak OP jeszcze pewnie przez kilka wyborów będą pamiętać Godkową.
   Ogólnie też nie rozumiem tego sojuszu z antyszczepionkowcami. OK, powiedzmy, że ideologicznie - przeciwko przymusowi coś tam można by po korwinowemu wyłumaczyć, ale gra jest zdecydowanie nie warta świeczki, bo każdy z RiGCz rozumie jakim postępem cywilizacyjnym są szczepionki i dlaczego w takim kraju jak Polska musi być przymus ich stosowania. Jaki jest bilans netto takich znanych antyszczepionkowców? Dają więcej głosów, czy też więćej odbierają? Moim zdaniem odbierają i nawet znaczenia nie ma jej 7 miejsce, bez szans na wejście.
   Przeciwnicy konfederacji będą się pałować samą jej obecnościa.

  •  

   @FrasierCrane

   dlaczego w takim kraju jak Polska musi być przymus ich stosowania
   Idąc tym tokiem myślenia, ludzie nie powinni w ogóle mieć prawa głosu i decydować o swoim losie. Od tego jest twój pan.

  •  

   @Volki od tego jest Państwo by bronić niemowlaki przed wirusami. A jedyną drogą jest ich eliminacja przez szczepienie starszych osobników. Dlatego śmiertelność dzieci do lat 2 jest tak niska.

  •  

   @FrasierCrane masz rację to jest powód dla którego wielu moich znajomych (w tym i ja) przestało głosować na Korwina i już nie zagłosuje.

  •  

   @MrMate Państwo nie jest od tego. A jeśli chcesz się szczepić, to nikt ci nie zabrania.

  •  

   @Volki jest od ochrony swoich obywateli. Tych którzy nie mogą sami się chronić, a niemowlaki nie mogą. Do 2 roku życia. Dopiero wtedy jesteś zaszczepiony na większość chorób epidemicznych. Do tego wystarczy debil z Odrą i masz albo śmierć albo droga hospitalizację. Więc szczepienia oszczędzają też hajs. Ale co ja będę tłumaczył podstawy biologii z podstawówki.

  •  

   @MrMate Jest od ochrony integralności terytorialnej państwa, a nie opiekowania się niemowlakami xD

   Skoro jesteś tak za zamordyzmem, pokaż czy zaszczepiłeś się na wszystkie możliwe choroby, kiedy to było i kiedy odnowiłeś.

  •  

   @rrdzony: coś czuje że nawet 3% nie będzie

  •  

   @Volki jest od ochrony obywateli i integralności państwa. Niemowlak jest obywatelem czy nie? Jak wybuchnie epidemia to osoby, które nie mogą być zaszczepione też umrą a takich osób jest około 0,5% populacji. I tak jestem na bieżąco z chorobami, w których jestem w grupie ryzyka lub też są epidemiczne na terenach Europy, za 4 miesiące mam dawkę przypominająca krztusiec. Tak samo lecąc do Afryki wykonuje szereg szczepień by z niej wrócić zdrowy. Ale co tam o szczepieniach będą decydowali ludzie.

   To jest jedyny przepis który popieram pełnym sercem i karalbym odbieraniem dzieci oraz przymusowa lekcja w szpitalu na oddziale zakaźnym.

  •  

   @MrMate Zaraz zaraz. Robisz szczepienia dopiero wtedy, gdy gdzieś lecisz? Czy ty jaja sobie robisz? Przez ten cały czas narażasz niemowlaki na śmierć? To jest hipokryzja. Jak pokażesz, że masz wszystkie szczepienia, to wtedy można pogadać.

  •  

   @Volki czy Ty czytasz czy raczej nie?;) Mam wszystkie szczepienia przeznaczone tutaj w Polsce od Rosji do Anglii, od Turcji do Norwegii. Ale w Polsce np gorączki Nilu nie złapiesz, więc nie mam jej. Dlaczego? Ponieważ może Polsce tam np za 5lat i wirus zdarzy lekko zmutować a jako uodporniony na starszą wersję nie dam rady się obronić. Jakbym tam był to mój organizm cały czas by miał szansę na przystosowanie.

   Chyba jestes mało inteligentny albo też naprawdę nie wiesz nic o szczepieniach. Zaczął się rok szkolny proszę wróć do szkoły na lekcje biologii. Bardzo proszę. A jak już bardzo nie szkoła to idź na studia cokolwiek z biologia, biochemia, epidemiologia, mikrobiologia cokolwiek co da Ci troszkę wiedzy. Bardzo ładnie proszę.

  •  

   @rrdzony: Przymus szczepień nie zmienia liczby osób szczepiących. Pokazują to kraje Europy Zachodniej. Jak ktoś dziecka nie chce szczepić to nie zrobi tego i teraz. Obecne przepisy utrudniają jedynie życie rodzicom.

  •  

   @MrMate Czyli nie masz wszystkich możliwych szczepień, hipokryto. Narażasz niemowlaki na śmierć. Oby państwo wzięło się za takich jak ty, i obroniło przed tobą.

  •  

   @rrdzony: Czy ona właśnie jakoś niedawno nie została skazana prawomocnym wyrokiem?

   Osoba z wyrokiem może otrzymać mandat posła?

  •  

   Ale serio, czy to bait?

  •  

   @Shatter Naczelna proepidemiczka.

  •  

   @Volki jak rozmawiać z debilem to rozmawiać. Nie narazam ale chyba szkole skończyłeś na 1 klasie podstawówki, mam nadzieję że nie masz praw wyborczych...
   Przeczytaj jeszcze raz moje posty i przemyśl. Na tą chwilę kończę rozmowę.

  •  

   @MrMate: ja pierdole z kucami jak z dziecmi (inb4 sugerowanie, że to nie dzieci XD).
   @Volki jesteś debilem, pozdro i poćwicz xD

  •  

   @MrMate Kończą się argumenty, to zaczynają wyzwiska. To pokazuje jakim chorym umysłowo człowiekiem jesteś.

  •  

   @looki Dziecko, dorośnij. Jak skończysz podstawówkę, to może zrozumiesz. Poćwiczyć lepiej tabliczkę mnożenia. xD

  •  

   @Volki: kto rozmawia na argumenty a kto zarzuca cały czas jedno gówno? No kto?:) By Ci ułatwić:

   Volki 12 godz. temu via Android 0
   @MrMate Jest od ochrony integralności terytorialnej państwa, a nie opiekowania się niemowlakami xD


   Skoro jesteś tak za zamordyzmem, pokaż czy zaszczepiłeś się na wszystkie możliwe choroby, kiedy to było i kiedy odnowiłeś.

   Volki 12 godz. temu via Android 0
   @MrMate Zaraz zaraz. Robisz szczepienia dopiero wtedy, gdy gdzieś lecisz? Czy ty jaja sobie robisz? Przez ten cały czas narażasz niemowlaki na śmierć? To jest hipokryzja. Jak pokażesz, że masz wszystkie szczepienia, to wtedy można pogadać.


   Volki 11 godz. temu via Android 0
   @MrMate Czyli nie masz wszystkich możliwych szczepień, hipokryto. Narażasz niemowlaki na śmierć. Oby państwo wzięło się za takich jak ty, i obroniło przed tobą.

   A teraz spójrz na moje posty, gdzie Ci tłumacze podstawę biologi z podstawówki. Albo wskazuje, ze jak już jesteś starszy bys poszedł nawet jako wolny słuchacz na wykłady z danych dziedzin. Ale tak ja mam argumenty z dupy ;-)

  •  

   @MrMate Napisałem ci argument (Państwo nie jest od tego. A jeśli chcesz się szczepić, to nikt ci nie zabrania.)
   Dalsza dyskusja stanęła na tym, że nie miałeś kontrargumentów na to, że nie szczepisz się na wszystko, co pokazuje jak dużym hipokrytą jesteś. W końcu zacząłeś obrażać - kwestia czy od szczepień czy ich braku ¯\(ツ)

  •  

   @Volki: ja prdl jak nie jest od tego jak od tego Państwo jest? Jest od ochrony swoich obywateli i ochrony integralności. Więc weź Ty mi tu...

   odpowiedź:

   >czy Ty czytasz czy raczej nie?;) Mam wszystkie szczepienia przeznaczone tutaj w Polsce od Rosji do Anglii, od Turcji do Norwegii. Ale w Polsce np gorączki Nilu nie złapiesz, więc nie mam jej. Dlaczego? Ponieważ może Polsce tam np za 5lat i wirus zdarzy lekko zmutować a jako uodporniony na starszą wersję nie dam rady się obronić. Jakbym tam był to mój organizm cały czas by miał szansę na przystosowanie.

   Zacytowałem siebie, masz tu czarno na białym dlaczego nie potrzebuje wszystkich szczepien ani ja ani nikt inny na świecie. Zwyczajnie jest to bezsensu, ponieważ dane choroby tutaj nie wystepują i historicznie niewystępowały. Nawet napłych parusetysiecy imigrantów tego nie zmieni. By to zmienić musiał zmienic klimat, mikroflora, co najpewniej sie stanie ale za 50lat wg. przewidywań. A teraz już nie ciągnę tematu, a Tobie radze się dokształcić o szczepionkach i roli Państwa.

  •  

   @MrMate

   ja prdl jak nie jest od tego jak od tego Państwo jest? Jest od ochrony swoich obywateli i ochrony integralności. Więc weź Ty mi tu...
   Od ochrony niemowlaków są rodzice, a nie państwo. Nie podoba się, to chętnie zamknę cię w piwnicy i za twoją kasę będę się tobą opiekować. Pasuje?

   Zacytowałem siebie, masz tu czarno na białym dlaczego nie potrzebuje wszystkich szczepien ani ja ani nikt inny na świecie. Zwyczajnie jest to bezsensu, ponieważ dane choroby tutaj nie wystepują i historicznie niewystępowały.
   Albo się szczepisz na wszystko, albo nie mów innym, żeby się szczepili. Jeśli prostego przekazu nie rozumiesz, to jesteś zwyczajnym hipokrytą.

   Nawet napłych parusetysiecy imigrantów tego nie zmieni.
   Powiedz to osobie, która nie mogła się szczepić.

   A teraz już nie ciągnę tematu, a Tobie radze się dokształcić o szczepionkach i roli Państwa.
   W końcu, bo bredzisz jak potłuczony z mentalnością niewolnika. Nie rozumiesz takich podstaw jak brak obowiązku nie oznacza braku szczepień, a robisz za mądralę. Jakby wymyślono szczepionkę na głupotę, to pewnie byś jej nie użył, mówiąc, że jest to bezsensu, bo po co się szczepić na wszystko.

  •  

   @Volki: kua bo rozmawiam z idiotą chyba. Dokształć się o odporności populacji i potem dyskutuj. Bo hipokrytą jesteś Ty. Nie rozumiesz po co są szczepionki i kiedy się je stosuje ale zgrywasz pierdologo omnibusa, który nie ma podstawowej wiedzy. Właśnie lądujesz jako pierwsza osoba na wykopie na czarną, bo takiego zidiowacenia to ja nie spotkałem jeszcze nigdy, a mam przyjemność rozmawiać z ludźmi z wielu warstw społecznych.

   I niemowlak jest człowiekiem więc tak Państwo ma mu zagwarantować bezpieczeństwo, ale c**j. To niemowlak rodzice niech wybiją każdego w mieście, bo a nuż spotkają @Volki na swojej drodze i zabije im dzieciaka lub wyśle go na parę miesięcy do szpitala (-‸ლ) Ja prdl... Za który sam zapłaci z podatków...

  •  

   @MrMate Rozumiesz nieuku, że twoje pseudowywody nie mają znaczenia, bo ludzie będą się szczepić. Ćpiesz coś, że wymyślasz jakiś wyimaginowany obraz rzeczywistości i wmawiasz go innym, żeby potem go obalać. Od tych szczepionek chyba przedawkowałeś nop.

   Jak na razie robisz, cytując ciebie, za pierdologo omnibusa, ale lewackiego. Co ci da odporność zbiorowa, gdy osoba nieszczepiona spotka osobę chorą jak ty, która się nie szczepi i roznosi zarazę.

   Doucz się.

  •  

   @MrMate: dyskusja z szuro-trollem jak @Volki jest daremna.
   Nie bez powodu zwolennicy Korwina i jego towarzystwa zyskali miano szurow ;)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (11)

 • avatar

  - PiS wygrywa wybory
  - idziesz do kościoła na mszę
  - potrąca cię rządowa kolumna
  - lecisz na drzewo i uszkadzasz kark
  - w wiadomościach codziennie oskarżają cię o celowe spowodowanie wypadku
  - sąd gubi wszystkie materiały i dowody na których widać, że samochód rządowy wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle nie mając włączonych sygnałów
  - kup sobie wózek inwalidzki i chciej jechać do domu
  - sąd zatrzymuje cię i pozywa za uszkodzenie samochodu rządowego
  - sąd skazuje cię na 3000000 zł (inflacja) grzywny
  - czekasz tydzień i sprzedajesz swój wózek inwalidzki żeby zapłacić grzywnę
  - czołgasz się z sądu do domu
  - prosisz przechodniów żeby kupili ci środki przeciwbólowe
  - przechodnie mówią, że nie ma już obrzydliwego tfu handlu w niedzielę, więc do jutra musisz się męczyć
  - czołgasz się dalej, jesteś już blisko domu
  - spotykasz Karakana
  - Karakan mówi, że domy należą się matkom z dziećmi, a nie 30-letnim kawalerom, pozywa cię za to, że siedemnaście lat temu spóźniłeś się jeden dzień z rozliczeniem podatku
  - Karakan dzwoni do Zera, Zero do sędzi
  - sąd orzeka, że musisz zapłacić 500000000000 zł (hiperinflacja) kary
  - nie masz z czego zapłacić
  -sąd decyduje, że należy ci wyciąć nerkę i z jej sprzedaży zapłacić państwu odszkodowanie i koszta sądowe
  - chcą zlecić szpitalowi wycięcie twojej nerki
  - wszystkie szpitale od dawna zamknięte, lekarze wyjechali za granicę
  - zamiast tego państwo zajmuje twój dom, wprowadza się tam matka z siódemką dzieci
  - do domu wprowadza się jej konkubent
  - robią kolejną czwórkę dzieci
  - przyrost naturalny dodatni, nie to co na zachodzie
  - kolejne zwycięstwo p0lskich patriotów

  #heheszki #pasta #bekazpisu
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)

 • avatar

  trzymajcie się

  odpowiedzi (11)