•  

  Ciekawe czy takie akcje przyniosą w końcu skutek, zawożę kogoś na pociąg, nparawdę chcę go wysadzić z bagażami o pożegnać, po czym odjechać ale nie da rady. Janusze z taxi prowadzą okupację K&R.
  https://gs24.pl/szczecin-pouczenia-mandaty-a-nawet-wezwania-do-sadu-za-blokowanie-kissride/ar/c4-14395499
  #zalesie #szczecin

  •  

   @dzieju41: JAK TY ŚMIESZ JEŹDZIĆ AUTEM PO MIEŚCIE? TYLKO TAXI! UBER HIV, WŁASNE AUTO HIV, ZNIKNĄ TAKSÓWKI TO DOPIERO ZOBACZYCIE JAK CENA PALIWA SKOCZY, JAK UBER DROGI BĘDZIE!

  •  

   @dzieju41: Postój taxi nie jest postawiony dogodnie. A kto powiedział że ma być? Dworzec ma służyć przede wszystkim ludziom w podróży a nie cierpom z taksówek.

   Zresztą wcale aż tak daleko nie ma do postoju i z tego co widzę to zazwyczaj na K&R stoją niezrzeszeni.

   Zresztą wciąż taksówkarze odbierający klientów mogliby tam podjeżdżać, grunt by trzymali się tego ze odbierają klienta (który zamówił taksówkę) i jadą. A nie że najdroższe taksy w mieście próbują zgarnąć klienta któremu się spieszy lol.

  •  

   @cookie96: Przepraszam, że śmię śmieć.

  •  

   @dzieju41: Jak mam być szczery to wątpię, na Owocowej też taksówkarze często zatrzymują się na zatoczkach dla autobusów i mają wywalone na to,że autobus chce tam się zatrzymać,często też potrafią jeszcze się kłócić z kierowcami,że oni też tu mogą stać. Pamiętam kiedyś jak na owocowej kierowca autobusu chciał wjechać w zatoczkę 61,zatrąbił a taksówkarz wyleciał w jakieś skórzanej kamizelce jak motocyklista i coś zaczął drzeć mordę czy kierowca ma problem, ten się spojrzał, i ustawił w taki sposób,że cierpa nie miał jak wyjechać i sobie poszedł na dworzec, po jakichś dziesięciu minutach wraca a taksówkarz do niego z tekstem "Panie, odjedź pan bo nie mam jak wyjechać" Jebaniutki miał prawie łzy w oczach :D Po kierowcy autobusu było widać satysfakcję,że warto było praktycznie zablokować pas żeby go udupić :D

  •  

   @dzieju41: Podpisałbym się pod tym obiema rękami.

   Taksówkarze jako kierowcy zawodowi powinni być wzorem dla reszty. Tymczasem parkują często na środku drogi lub na K&R. Ciężko też nie wspomnieć że nie umieją jeździć po rondach, które mają więcej niż jeden pas. Potrafią się kłócić że zjeżdżając ze środkowego pasa ronda na lewy pas na drodze mają pierwszeństwo przed osobami na pasie zewnętrznym.

  •  

   @dzieju41: Też nie miałbym nic przeciwko gdyby pojawiały się tam taksówki tylko, aby wysadzić pasażera lub w momencie jak pasażer wsiada. Niestety często tam stoją dłużej co już jest moim zdaniem słabe.

   Generalnie ostatnimi czasy jest tam lepiej bo właściwie najczęściej dopiero wieczorami widuje tam zajęty ten parking a w ciągu dnia maks jedna taksówka stoi.

   Inna sprawa, że ludzie dzisiaj są strasznie leniwi i nie chce im się podejść nawet te 100 metrów, żeby dogodnie było iść do taksówki / wejść do auta. Ehh niestety.