•  

no nasze #mikrokoksy mają rację, że @KFD_pl coś pozmieniało w wpc. Ostatnio odpaliłem nową paczkę wpc premium, miał chwilową przerwę od produktów od nich, użyłem ledwo 20g przed treningiem i cały trening tam mnie nadymało i wzdymało, że pas musiałem oczko dalej zapinać :/ przy używaniu wpc pure tego nie zauważyłem (równocześnie z tym smakowym), wcześniej miałem wpc regular i też było ok. Tera nie wiem czy przemęczę jakoś te 900 gramów jak będzie tak po nich wzdymać :/
    #silownia #dieta

•  

@deshix raz w życiu kupiłem ich białko i nigdy więcej, gazy jakbym z 2kg kalafiora zjadł i wali chemią jak cholera, nie wiem co inni widzą w tym bialku, przecież już bulkpowders wychodzi taniej i nie ma takich rewolucji jak po tym wynalazku dla gimbazy

•  

@deshix: ja tam kupiłem niedawno bo od bulkpowders zapasy się skończyły i żadnych rewolucji nie mam.
      Jaki smak brałeś? Słony-karmel + ciasteczkowy i nie widzę różnicy na flakach od bulka

•  

@Luffik: no nie mówię że tam jest coś złego ogólnie, tylko na mnie tak coś podziałało. @Kasahara coś pisał, że to jakąś stewią słodzą, a ja do czegoś takiego nie zywczajny, może dlatego ¯\_(ツ)_/¯ będę jadł, obserwował

+: Luffik
    •  

@deshix: Ja dziś od rana rozpocząłem testy samego surowca, który dostałem od nich. W stewii nie ma nic złego, ba to jeden z mniej inwazyjnych słodzików i używają go dość długo, nie został dodany niedawno. Czy on mi szkodzi czy coś innego to dziś będę próbował rozgryźć. Co ciekawe ja kiedyś używałem stewię jako słodzika, piłem z tym napoje i było ok - ale to nie oznacza, że na dany składnik dobrze reaguje się całe życie

•  

@Kasahara: ja nie mówię że jest coś złego, po prostu wydawało mi się, że o niej pisałeś na swoim przykładzie, że na ten moment stawiałeś, że to jej "wina". Sam nie wiem po czym i dlaczego mnie tak nadmuchało. Po bezsmakowym nic mnie takiego nie spotkało, ale może to równie dobrze być efekt czegoś innego co zjadłem w ciągu dnia, jakiegoś niefortunnego połączenia. Potestuje, zobacze :)

•  

@deshix: ja zauważyłem, że mój organizm sam z siebie zaczął inaczej (gorzej) reagować na różne odżywki białkowe z mleka (u mnie chodzi o trądzik)
      Anegdotyczne ale może warto wziąć pod uwagę, że problem może być w różnych miejscach

•  

@deshix: ja wcinam kupione tydzień temu i jest ok. Też 900 g smak biała czekolada. Na bulkpowders miałam za to problemy i ciągle wzdęcia. Sprawdź kolejne dni bo to wygląda jakby jeden drugiego nakręcał.

•  

@deshix: Możliwe, że sobie wkręcasz. Mam dwie paczki premium kupione niedawno i wchodzą jak złoto.

•  

@wilma: @Gandisima: tak jak mówię, mogło to być wynikiem połączenia całego dnia żarcia, wypitej kawy, czegokolwiek. Ja mało wrażliwy jestem, ale czasem i mnie musi dopaść

•  

@deshix no chyba nie maja racji, bo mam premiumke z ostatniego zamowienia i nic mnie nie wzdyma. To o czym piszesz to efekt kompozycji zarcia + odstepu czasu do treningu.

•  

@deshix: po jednorazowym wypiciu białka wrzucasz takie przypuszczenia? Trochę niefajnie względem KFD, które już tu pokazało, że sprawę poważnie traktuje. Nawet jeśli zmienili coś w składzie co spowodowało, że więcej ludzi ma jakiś problem, to uważam, że po jednorazowej akcji nie ma co pisać takich postów. Bo zaczyna się powoli robić z tego akcja - kto ma większe sranie po kfd.

@Mzil: super, wychodzi niewiele taniej tylko smakuje gorzej i ma gorszą konsystencję. I piszę to jako osoba, która zjadła spokojnie >10kg wpc z bulka. A co do wynalazków dla gimbazy to rozczaruję Cię - pomyliłeś firmy.

•  

@deshix: miałem poprzednia paczkę regular slony Karmel i nic, teraz mam premium od tygodnia rurkę z kremem (smak jest zajebisty jak shake waniliowy) ale też mnie wzdyma jak cholera

•  

@szczepan-szczypawa: może mamy biedackie żołądki ¯\_(ツ)_/¯

•  

@szczepan-szczypawa: właśnie dlatego kupiłam premium, bo widziałam że pisali że od jakiegoś czasu mają partie z większą zawartością białka. Szkoda tracić kasy na izolat. Wcześniej też miałam regulara i też było ok. Podobne jazdy jak po bulk powders miałam po mlekovicie. Przy kfd tego nie mam.

•  

@deshix: mnie np. wzdyma od kokosa, a bodajże banan i malina już nie więc to chyba też kwestia dodatków smakowych