•  

  Łańcuchy i klamry zrobić w kształcie krzyża i po problemie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  - Wiem, że teraz ludzie będą mówić, że pioruny biją w krzyż, ale to nie jest prawda. Metalowa konstrukcja oczywiście powoduje, że są tam częstsze wyładowania. Ale pioruny biją wszędzie. Mam zdjęcie, na którym widać trzy pioruny, które uderzyły w Giewont i tylko jeden trafił w krzyż. Jeden w tym samym czasie uderzył w grań długą Giewontu, a ten trzeci w jego dolne partie. To nie tyle krzyż, ale klamry i łańcuchy, które znajdują się poniżej, są niebezpieczne
  #bekazkatoli

  źródło: giew.JPG

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jaka była najbardziej popieprzona rzecz jaką w życiu zrobiliście? Bo ja pożyczyłem człowiekowi którego znam tylko z internetu i nie widziałem go na oczy 2300 zł.
  Jeden z naszych z #przegryw pojechał do UK poprawić los swój i swojego rodzeństwa. Tylko zrobił to tak bardzo po krawędzi. Jednak zabrakło tego łutu szczęścia i został za granicą bez kasy, roboty i pokoju. A zainwestował w ten wyjazd swoje ostatnie oszczędności. Znamy się już długo z przegrywowych discordów i mówię mu, że ja mam oszczędności to mogę mu pożyczyć. Chciałem żeby mu się udało i był do przodu a nie w plecy. Życie i tak go jebało motzno. Musiałem go trochę przekonywać żeby przyjął tę pożyczkę. W końcu się zgodził.
  I wiecie co? I dzisiaj przyszedł przelew zwrotny z całą kasą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #czujedobrzeczlowiek
  pokaż całość

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  Ej mirki bedzie ktoa zainteresowany zestawieniem? chcielismy zdrapki na #wesele
  #wykopskubietotalizatora

  odpowiedzi (131)

 • avatar

  Lidl robicie do dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #reklama
  #lidl
  #polska
  #heheszki

  odpowiedzi (12)

Advertisement