Wpis z mikrobloga

@DynPydro: Ale zdajesz sobie, że zgwałcona kobieta jest w szoku i może nie być do końca świadoma tego co robi? Ludzie w stresie, np. po wypadkach, potrafią przez wiele godzin funkcjonować robiąc najróżniejsze rzeczy i potem nawet tego nie pamiętają. A gwałt jest jeszcze bardziej intensywnym przeżyciem.

chyba zacznę podpisywać zgodę na papierze razem z różową żeby mnie potem nie posadziła o gwałt


@Tlenowodorek_polaka: Jeśli nie potrafisz rozróżnić, kiedy kobieta
@janeeyrie: potrafię rozróżnił kiedy jest co i wiem co oznacza słowo "nie" ale chodzi mi o laski a raczej #!$%@? umysłowe które dopiero po seksie (na który się zgodziły) dochodzą do wniosku,że one jednak nie go nie chciały i nadają na bogu ducha winnego typka. Wiem jak zachowuje się osoba po gwałcie i jak to się odbija na jej psychice bo spotkało to osobe bardzo mi bliska i nie życzę tego
potrafię rozróżnił kiedy jest co i wiem co oznacza słowo "nie" ale chodzi mi o laski a raczej #!$%@? umysłowe które dopiero po seksie (na który się zgodziły) dochodzą do wniosku,że one jednak nie go nie chciały i nadają na bogu ducha winnego typka.


@Tlenowodorek_polaka: A ile takich #!$%@? jest? W USA były fajne badania które to pokazały, statystyki wskazały że fałszywe oskarżenia o gwałt to od 2 do 10% zgłoszeń.
@poprostumort: to jest chore, teraz już trochę bardziej ostrożnie do tego podchodzi sąd ale latka gwałciciela przylega na całe życie. Tych #!$%@?ów którzy faktycznie takiego czynu się dopuścili powinni kastrować tak samo jak pedofili ale jakaś surowsza kara dla kobiet które składają fałszywe zawiadomienie też powinna być bo teraz to wygląda trochę komicznie "hihi no sorki" i najłagodniejszy wyrok za zniszczenie reputacji
ale jakaś surowsza kara dla kobiet które składają fałszywe zawiadomienie też powinna być bo teraz to wygląda trochę komicznie "hihi no sorki" i najłagodniejszy wyrok za zniszczenie reputacji


@Tlenowodorek_polaka: To zależy. Nie powinno się tylko zaostrzyć kar za fałszywe oskarżenia o gwałt bo to nie ma większego sensu, czemu akurat wyróżniać gwałt? Ja jestem zdania że trzeba podnieść minimalne kary za fałszywe oskarżenia w ogóle, bez różnicowania.
@janeeyrie: to nie brzmi jakby kobieta, o którą tu chodzi, była przetrzymywana, czy w związku z napastnikiem przed gwałtem.
Opisana tutaj sytuacja wygląda na rozwój wydarzeń po gwałcie.
Wiesz co to jest syndrom sztokholmski?