Wpis z mikrobloga

Czołem! Pierwszy dzień po powrocie z banicji grafika którą wrzuciłem została zdjęta pomimo tego iż nie zawierała symboliki zakazanej jest to kolejna taka sytuacja. Ostatni mój wpis dość obszerny także spadł a dotyczył sytuacji praktycznie identycznej gdzie usunięto grafikę z cytatem Evoli "be radical, have principles, be absolute" Czy to nie jest już przypadkiem rugowaniem treści o innej linii politycznej niżeli przyjętej tu na wykopie przez jaśnie nam panującej tu moderacji? Rozumiem gdy spada czarne słońce czy celtyk ale grafiki bez symboli "nieodpowiednich"? W dodatku nie jest to pierwsza taka sytuacja gdzie grafika bez negatywnych konotacji spada bo taki światopogląd nie jest lubiany... A niżej łapcie grafikę która miejmy nadzieję NIE URAZI działających tu milicjantów. Salut! o/


#fashwave #moderacjacontent #4konserwy #estetyczneobrazki #aesthetic #revoltagainsthemodernworld #nacjonalizm #patriotyzm
Pobierz Arditi - Czołem! Pierwszy dzień po powrocie z banicji grafika którą wrzuciłem została...
źródło: comment_aYltrrGs8Vc2TP61usUTBiNkhhOZyG1l.jpg
  • 7
@Arditi: Mój ulubiony grafik powrócił <3 U mnie też spadały obrazki(nawet bez powiadomienia) które nawet nie były stricte "fash" a wystarczyło że był na nich Akropol, Platon czy jakiekolwiek inne nawiązanie do antyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kot_do_drzwi I po co to robisz? Serio ciekawi mnie to po co i jaki w tym jest sens skoro grafika wisi przez np 7h trafi do osób z poza tagu a osoby zainteresowane grafikami mają je na innych kanałach albo na gd więc twoja misja zwalczania grafik "faszystowskich" jest bez sensu xD