•  

  Papryk Vega jest rewelacyjnym biznesmenem. Po Botoxie przekonał mnie zwiastunem „Polityki” żebym dał mu zarobić ostatni raz. Nawet nie zwiastunem, a seria 15 sekundowych vlogów, montowaniem filmu w Japonii i otoczką wokół jego „dzieła”. Oglądałem pierwszego pitbulla i wiem ze facet potrafi kręcić filmy. Zrobił świetny serial który składa się z trzech sezonów dobrego kina i to bez większych spadków, ale to co zobaczyłem dzisiaj. #polityka to jeden z gorszych filmów tej dekady. Twórcy horrorów pod koniec lat 90 eksperymentowali z ultra dźwiękami które wpływały na samopoczucie widza. Podejrzewam Papryka o stosowanie podobnych metod. Po seansie polityki jak i po botoxie czuje pisk w głowie i kaca moralnego jak po trzech dniach picia wódki, popalania cracku i martwej prostytutce gdzieś pomiędzy. Ten film powinno się wyświetlać więźniom w guantanamo. Reklamował się jakby posiadał tajemna wiedzę o rządzących tym krajem. Że wpłynie na wyniki tegorocznych wyborów. Że politycy się nie podniosą. Cały film jest karykaturalny i stanowi jeden wielki farmazon. Jest konfabulacją reżysera i tanią komedia. Komedia z segmentu lodów na patyku tylko tych ostatnich części. Coś jak american pie naga mila. Poziom żartu jest bardziej żenujący niż polskie kabarety. Jedynie Andrzej Grabowski i Chabior zasługują na uznanie za grę aktorska. A szkoda, bo w służbach specjalnych pokazał kulisy działań wywiadu. Mniej lub bardziej autentycznie, ale trochę prawdy było. Ten twór wola o pomstę do nieba. Potrzebuje onkologa. #film #vega #kino

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pewien anonek na 23 urodziny dostał od babci wielką pluszową gondolę, bo wraz z matką widziała, że ma tę postać często na facebooku XD

  #humorobrazkowy #heheszki #spurdo

  odpowiedzi (3)

 • avatar

  Długi mi to zajęło, ale dzisiaj przy okazji akcji Stonogi jest okazja powiedzieć skąd on tyle wie, wszędzie był, z każdym robił interesy.

  Otóż głównym informatorem Stonogi jest... Jarosław Gowin. Oczywiście pan Jarosław nie robi tego sam, ale wykorzystuje Stonoge jako kolejny element wojny pomiędzy frakcja ziobrystow a gowinowcow w PiS.

  Jak chcecie to napisze wiecej wieczorem, ale patrzcie co się będzie działo dzisiaj i jutro u
  #stonoga :) #bekazpisu
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  Właśnie powiedziałem rodzicom, że podejrzewam u siebie depresję, że jedyne o czym marzę to strzelić samobója, to mi powiedzieli ze wymyslam, byleby dostać l4. Polecam mówić otwarcie rodzinie o problemach.
  #depresja

  odpowiedzi (80)