Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema. Piszę z anonimowych, bo nie chcę aby były podś#!$%@? z mojego konta xD A więc dostałem się kochani na finanse i rachunkowość do uniwerka w wojewódzkim mieście. Wszystko spoko, ekstra, fajnie. Finanse ciekawa rzecz, nie jest mi niedobrze ich myśl, tylko jedno mnie martwi. Matematyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mówię o przedmiotach bazujących na niej, bo to tam luz. Ale ta czysta, zwykła matematyka na I semestrze (tylko I semestr) za 7 ECTS u profesorka z wąsikiem. Z matmy na maturze to ja lekko ponad 40% miałem na podstawie, więc rozumiecie moje obawy. Powinienem się martwić czy przeżyję? Taki jeden semestr matematyki na FiRze to chyba nie jest jakiś dramat? Dodaję, że w szkole średniej z matematyki uczeń dwójkowy here, chyba, że coś przyjemnego jak ciągi czy inne prawdopodobieństwa to czwóreczki lub piąteczki były ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może powinienem odpalić matemaksa i się rozgrzać przed październikiem. Jak uważacie mireczki kochane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#studia #studbaza #szkola #finanse #matematyka #matura

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: matematyka na kierunkach ekonomicznych jest na różnych przedmiotach , oprócz czystej matematyki jest tez statystyka i ekonometria dla przykładu. Sama rachunkowość to raczej dodawanie i odejmowanie , to coś co trzeba zrozumieć, nauczyć się struktury majątku itp.Możesz sobie poradzić przy odpowiedniej ilości pracy na tym kierunku , ale 40% z matmy podstawowej to trochę zły wynik. Do finansów trzeba mieć analityczny umysł , ale równie dobrze można tez po takich
@kacper2006pl: przyszło Ci do głowy ze oprócz matematyki na pierwszym semestrze w kolejnych dochodzą różne statystyki i ekonometrie? XD może to być zaskoczenie ale z tego co wiem to nawet oprócz tej klasycznej matematyki w późniejszych semestrach może być np matematyka w finansach
AnalnyJabol: @BurnDream: mam analityczny umysł jak gram w EUIV czy inne grand strategy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wynik słaby, bo wywalone w szkołe było, 60% frekwencji, zero nauki, a do szkoły głównie na sprawdziany, kartę wzorów na maturze widziałem po raz czwarty w życiu, wtedy jeszcze nie wiedziałem, że będę chciał studiować ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡