Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #p0lka

Właśnie zablokowała mnie na insta i fejsie laska z którą przed chwilą się spotkałem.

Niby spoko ale na spotkaniu wydawało się że chce się spotkać kolejny raz, bo mówiła że pewnie i tak nie napiszę 2 razy i że zależy mi tylko na seksie.

Niby tak jej zależało, 2h ponad spędziliśmy w samochodzie xD Wyszło na to że przyznała się do 9 bolców w wieku 18 lat xD

Czyli trafiłem na topową p0lkę, rozdziewiczona w wieku 14 lat xD

Dużo, dużo gadała, ja też, więc nie wyszedłem na #przegryw zamkniętego w sobie co się wstydzi, na serio nie widziałem nic co by na to wszystko wskazywałoby.

Na koniec powiedziała że musimy się wybrać na imprezkę i #!$%@?ć xD i długi przytulas od niej xD.

#rozowepaski o co chodzi? ja serio was nie rozumiem xD może ma aktualnie bolca i musi trochę mieć więcej emocji i dlatego się spotyka?
#bekazrozowychpaskow

i znowu muszę napisać że każdy różowy jest taki sam... @BloodyMassacre26
  • 51
@dleifteh: nie spelniłeś jej oczekiwań mogły jej koleżanki wmówić że potrzebuje teraz "dobrego porządnego" chłopaka i się napatoczyłes ale jednak miała nadzieję że jesteś #!$%@?
też 80% różowych nie może zapomnieć o swoich byłych (#!$%@? ludziom którzy już byli w związkach nie można ufać) więc mogłeś być zbyt marną imitacją Szymka który rozdziewiczyl ją na obozie who knows tylko teraz nie poniżaj się i daj spokój a jak odblokuje i napiszę
@dleifteh: tzn żebyś nie był stuleją bo nie raz tu widziałem jak jakiś wykopek #!$%@?ł po p0lce żeby bez odrobiny godności wypytywać ją o powód dlaczego go olała XDD mam nadzieję, że ci to nie przyszło nawet na myśl
ale zobaczyłem twój komentarz o macaniu więc jest też opcja (praktycznie bez szans jednak) że chce cię trochę zahamować (różowe kochają łapać na smycz i pokazywać że są inne, że im nie
@Megawonsz_dziewienc:

@qqqruqq: @JezusChrystusGang

aha i przyznałem się jej że miałem 48 parnetek XD co ona takie zdziwienie itp że serio itp xD oczywiście skłamałem

zn żebyś nie był stuleją bo nie raz tu widziałem jak jakiś wykopek #!$%@?ł po p0lce żeby bez odrobiny godności wypytywać ją o powód dlaczego go olała XDD mam nadzieję, że ci to nie przyszło nawet na myśl


@JezusChrystusGang: hahaha szczerze ci powiem że na
@JezusChrystusGang: po prostu 1 raz w życiu chciałbym poznać prawdziwy powód bez #!$%@? xD może napisać cokolwiek, chciałym wiedzieć, może źle mnie odebrała na żywo, bo ja mam trochę inny humor i ona często brała zbyt poważnie to co jej mówiłem niektóre rzeczy... xd
no ale raczej po prostu nie miałeś tak zajebistego samochodu nie byłeś aż tak wysoki może ten jej misiaczek napisał żeby wbiła nie wiadomo


@JezusChrystusGang: wzrost znała jaki mam wcześniej xD chociaż dopiero na żywo mogło jej się bardziej to niespodobać, ale pisała że sama ma 163 i jest zajebiście niska xD

ale zobaczyłem twój komentarz o macaniu więc jest też opcja (praktycznie bez szans jednak) że chce cię trochę zahamować
@dleifteh: One tak specjalnie robią podczas spotkania żeby wybielić siebie i zrzucić na Ciebie odpowiedzialność za przerwanie relacji. Też tak miałem kiedyś, że spotkałem się z laską, marudziła, że pewnie nie będę chciał się już widzieć jakieś inne bzdury, ja umówiłem się więc z nią na kolejny termin ustnie, a ona po powrocie do domu przestała się do mnie odzywać i zaraz usunęła z fb xd
@Antiselfist: masakra o #!$%@? xD #!$%@? gdzieś w czerwcu miałem podobną sytuacje i było tak samo a na następny dzień mi napisała że to jednak nie to... to po #!$%@? mówić "do następnego"?!

@JezusChrystusGang: albo jest 3 opcja że chciałą się ruchać tu i teraz w samochodzie, bo jednak jak macałem ją po dupie czy cyckach(nawet przez stanik włożyłem) to mówiła takie "nie" ze zniechęcania, nie robiła większych kroków żebym
@dleifteh: nawet taka pierdoła jak niezgranie się w humorze już może cię skasować są tacy którym wolno więcej i tacy którym nie wolno wcale
a byli to temat rzeka mógłbym pracę naukową na ten temat napisał bo większości ludzi (i nie przesadzam) są jak psy co tęsknią do pierwszego drzewa mam na to masę przykładów ale nie będę truł
niskie laski są najgorsze bo spuszczają się nad tym jakie to one
@JezusChrystusGang: #!$%@? ważne że swoją mam w miarę normalną i przy niej zachowuje się tak jak przy tej p0lce i z tego co mi mówiła jestem jej tylko 3(ma 23 lvl) a nie 9 w wieku 18 lat xD

Możliwe bardzo że kłamie z tymi 3 ale #!$%@? z tym i co najważniejsze jest mojego wzrostu praktycznie i jej nie przeszkadza.