Wpis z mikrobloga

Witajcie Kochani, wpadam z dwoma wiadomościami - dobrą (rozbiórka Lolity na samym dole) i złą (opóźnienia w zamówieniach).

Zaczynam od istnotniejszej dla większości z nas - złej. W ostatnich dniach podjąłem się rozebrania dwóch wartościowych pozycji: Creed Royal Mayfair z el-nino i Tom Ford Venetian Bergamot z mania-perfum. Oba flakony w dobrych cenach. Żal nie podjąć się takiej okazji. Obiecałem, że będę na bieżąco informował, ale nie spodziewałem się, że będą to złe wieści. Otóż Creed miał przyjechać do mnie wczoraj. Po kontakcie mailowym z el-nino okazuje się, że przesyłka została wysłana, ale numer przesyłki został pomylony i czas dostawy się wydłuży. Przez to nie mam wglądu na to, co się z nią aktualnie dzieje. Na razie bez szczegółów, ile potrwa opóźnienie. Gorzej z Bergamotką, ponieważ po dosyć trudnym kontakcie z mania-perfum (nie odpisują na maile) dowiedziałem się, że szacowany czas dostawy zmienił się z dnia dzisiejszego na przyszły miesiąc... O ile te problemy nie wynikają z mojej winy, to i tak chciałbym Was najmocniej przeprosić za zaistniałą sytuację.

O ile jest sporo opinii o legitności manii, tak równie dużo można przeczytać na ceneo o miesięcznych opóźnieniach z ich strony. Koniec końców towar dochodził do klienta i ja również zostałem zapewniony, że flakon dojdzie (nie omieszkam oczywiście sprawdzić z samplem, który posiadam). Taka kolej rzeczy występuje, ponieważ nie przechowują całego towaru na półkach i dopiero go sprowadzają.

W związku z tym, że jest to spory okres oczekiwania zrozumiem niezadowolenie i odstąpienie z rozbiórki, zwłaszcza, że wszyscy zadeklarowani bezbłędnie wywiązaliście się z płatności. Dzięki wielkie za rzetelne podejście do tematu! Tak samo ja chcę Wam zaoferować profesjonalne podejście. Chciałbym Was zachęcić do pozostania, bo cena za Bergamotkę jest rewelacyjna i prawdopodobnie już się nie powtórzy. Ja sam nie mam w tym interesu, bo można łatwo sprawdzić, że na tym nie zarabiam. Ot dziwne hobby, jak nas wszystkich. No i też nie chciałbym nagle zostać sam z taką ilością ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem, że każdy z nas przewala potężne kwoty na perfumy, niektórzy się zapożyczają i muszą przechodzić na dietę gruzową. Z mojej strony mogę zaoferować zwrot pieniędzy, zarezerwowane miejsce w rozbiórce TF VB i w momencie, gdy otrzymam flakon - ponowny udział. Ewentualnie tak jak wyżej pisałem można się wycofać. Proszę o info w komentarzu, czy czekacie, czy rezygnujecie.
Jeżeli perfumeria jakimś cudem wycofa się z zawartej transakcji to oczywiście zwracam pieniądze. Na razie poza sporym opóźnieniem nie zanosi się na to. Będę informował na bieżąco.

Wołam osoby biorące udział w moich dwóch rozbiórkach:
1. Creed Royal Mayfair
@dr_love: @Obliv: @Frollo: @janoza: @coolcool0010: @Ziomek1987
2. Tom Ford Venetian Bergamot:
@bdm_bq: @Ziomek1987: @mefistofiel: @lost_in_translation: @ketjowik: @mojzesz87: @Franek25: @eMac1ek: @smashgoor: @zakoo: @Inguz: @janoza: @Frollo: @dr_love: @daver1: @Obliv: @osdpl

------------------------------------------------------------------------------

Coś miłego na przegryzienie - podsumowanie wczorajszej akcji!

Rozbiórka Lolita Lempicka Illusions Noires Au Masculin Eau de Minuit - 1.6zł/ml

Dzięki wczorajszemu wpisowi @upgrayedd miałem przyjemność odkryć to cudo. Pierwsza aplikacja i mam nieodparte wrażenie, że gdzieś już to czułem. Na myśl nasuwa się Lalique Equus, ale po sprawdzeniu to nie to. Co otrzymujemy w tym niepozornym flakonie? Płynne złoto w cenie perfum designerskich o jakości niszy. Bogata kompozycja, hipnotyzująca, o łudząco dobrych parametrach. Mirra oblana lukrecją, a zaraz za nimi drewno, żywica i agar. Oud nie dominuje w kompozycji, jest rewelacyjnie zbalansowany. O ile perfumy deklarują się jako męskie, tak za sprawą konkretnej dawki słodyczy z powodzeniem widziałbym je na kobiecie.

@kakkerlak: @switspl: @Gunnersaurus: proszę o potwierdzenie swoich deklaracji z poprzedniego wątku. U siebie zostawiam 20ml. Do rozlania 50ml.

#perfumy #rozbiorka
Pobierz ZnubionekFan - Witajcie Kochani, wpadam z dwoma wiadomościami - dobrą (rozbiórka Loli...
źródło: comment_rSuKxWSaZz5UyfQqvcLPOvgVEuW8kEof.jpg
  • 43
@BotRekrutacyjny: @Gunnersaurus: Atrakcyjne rzeczy już zeszły przy okazji ostatniej, oto co mi pozostało:
Do rozlania:
3. Joop! Nightflight - 2.5 zł/ml (80ml)
4. Adnan Ambre B Noir - 1.5 zł/ml (70 ml)
5. Hugo Boss 20th Anniversary - 1.4 zł/ml (40 ml)

Dekanty 10 ml (chyba, że obok jest inaczej), z ubytkiem maks 4 psiki. Cena zawiera już szkło.

Gotowe dekanty:
10. Lattafa Parfumes Raghba Wood Intense - 19 zł