•  

  Kurwa drogie wykopki, nawet nie wiecie jak się cieszę, że już zakończyłem edukację. W tym przekonaniu utwierdziła mnie tylko moja siorka (level 13). Wczoraj po 3 dniach od rozpoczęcia roku szkolnego powiedziała mi, że jakaś nauczycielka od biologii po pierwszej lekcji (była to nowa nauczycielka, moja siostra jej nie znała) zatrzymała ją po lekcji w klasie i darła mordę za to, że nie powiedziała jej dzień dobry na korytarzu. W ilu nas jakieś głupie pizdy, sfrustrowane nauczycielki zabiły pasję do jakiegoś przedmiotu lub kompletnie zniszczyły chęć do zgłębienia danej dziedziny. Szkoła to chyba najgorszy etap w życiu człowieka, trzeba znosić humorki osób, które zdecydowanie nie powinny pracować z dziećmi. Współczuję wszystkim dzieciakom, które muszą takie osoby znosić codziennie.
  #edukacja #szkola #nauka #podbaza

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Małe marzenie sprzed lat spełnione - dotarłem na Malediwy (ʘ‿ʘ)

  Spędzę tu kilka dni, ale przede mną jeszcze Singapur, Malezja, Wietnam i na koniec pare dni w Tajlandii. Zapraszam na FB i IG ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jestem na jednej z lokalnych wysp, dość blisko stolicy - Dhiffushi, z widokiem na pobliski resort ;) trochę zdziwiło mnie, jak tanio jest na miejscu - znajomi byli w tym samym miejscu rok temu i nastawiłem się na obiad w cenie ok 10$, tymczasem trafiłem do lokalnej knajpki, gdzie naprawdę pyszne jedzenie kosztuje 10-12... ale złotych :)

  Malediwy są dostępne w cenie przeciętnych wakacji za granicą, jeśli ogarniesz w rozsądnej cenie lwią część kosztów, czyli bilet lotniczy.

  Za kilka-kilkanaście dni będzie gotowy wpis na temat organizacji wyjazdu na Malediwy - jeśli chcesz, żeby Cię zawołać, zaplusuj komentarz :)

  #zwtravel

  #podroze #podrozujzwykopem #malediwy #earthporn
  pokaż całość

  odpowiedzi (68)

 • odpowiedzi (25)

 • avatar

  Jak ja za nim tęsknię ehh

  odpowiedzi (19)