Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wasze mamy tez wam sraly do glowy w dziecinstwie jak nalezy traktowac kobiety? Moja zawsze mi mowila w taki sposob, ze wychodzilo wtedy dla mnie (podstawowka/gimnazjum) na to, ze dziewczyny sa lepsze od chlopakow, mniej prymitywne, no i oczywiscie ze dobieraja sobie chlopakow kto jest wiekszym DZENTELMENEM XD. W gimnazjum nie mialem zadnych problemow spolecznych, no ale nie trzymalem sie za bardzo z kolezankami, jakos zawsze jak z nimi gadalem to w glowie 3x sie zastanawialem zeby przypadkiem nie wyjsc na jakiegos "prymitywa" xD. I to zastanawianie sie czemu jakis Tomek ma dziewczyne mimo ze potrafi beknac w towarzystwie KOBIET, a ja nie mimo ze puszczam je w drzwiach jak mama kazala xD. Dopiero od liceum sie zaczalem uczyc tych kontaktow, pierwsza dziewczyna a wieku 18 lat (oczywiscie zwiazek trwal cale 2 miesiace bo ja nie ogarnialem co i jak xD), co nie zmienia faktu ze dopiero z 3-4 lata temu w wieku 21 lat juz calkowicie sie nauczylem obycia z laskami i juz z rozmowa, ruchaniem i reszta nie mam problemow. Moze gdyby nie nauki "dobrego wychowania" od mamy zaruchalbym szybciej xD

#zwiazki #seks #szkola #oswiadczeniezdupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 7