•  

  Wkrótce ruszają morskie ćwiczenia "Northern Coasts 2019". W skład polskiego zespołu bojowego wejdzie kwiat naszej floty wojennej zdolny jeszcze do wyjścia w morze, w tym między innymi ORP "Flaming".
  Trałowiec/niszczyciel min ORP „Flaming” zbudowany został w Stoczni im. Komuny Paryskiej w Gdyni. Stępkę okrętu położono 7 stycznia, został zwodowany 5 maja, a do służby w ludowej Marynarce Wojennej wszedł 27 września 1966 roku. Koszt okrętu wyniósł 65,5 mln zł. Roczny limit eksploatacyjny jednostki określono na 700 godzin, a żywotność konstrukcji na 20 lat. Dzięki łasce Pańskiej okręt służy nam już 53 lata, zatem nieledwie trzykrotnie przekroczył założony przez konstruktorów okres eksploatacji. Za miesiąc przypada jego kolejna rocznica wejścia do służby. My już teraz składamy dostojnemu jubilatowi życzenia 100 lat!

  #polska #wojsko #militaria #wojskopolskie

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Do wszystkich którzy o to pytają - moim zdaniem Lewandowski zajebiście zrobił że oddał Coutinho karniaczka i tym samym zrezygnował z hattricka. Wiadomo i tak że to Robert w Bayernie strzela karniaczki bo robi to obecnie chyba najlepiej na świecie z czołowych piłkarzy, no może tuż za Ronaldo. A tak to dał strzelić bramkę nowemu koledze w zespole który na pewno mu się odwdzięczy w trakcie sezonu dobrymi piłkami, zresztą już w tym meczu dostał od niego świetną piłkę, ale przerzucił trochę nad bramką. Po co tam jakieś rekordy bić od razu, Lewy myśli długoterminowo i wie że to oddanie karniaczka zaowocuje w trakcie sezonu bo buduje pewność siebie kolegi od którego zależy w dużej mierze jego skuteczność.
  #mecz #bayernmonachium
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Kiedy widzisz, że #kubica mógł przejechać dodatkowe okrążenie i wyprzedzić Dżordża, ale inżynier okłamał Roberta i sprowadził go do boksu
  #f1

  odpowiedzi (5)

 • avatar

  Robert Lewandowski (x2)
  Bayern - FC Koln [2]:0
  STREAMABLE

  #mecz #golgif #golgifpl #bundesliga #bayernmonachium

  GFY

  odpowiedzi (22)

Advertisement