•  

  Lewactwo chce zlikwidować religię, bo to bzudra i nie ma czasu, mimo ,że dzieci dobrowolnie uczęszczają [nie ma obowiązku chodzenia na religię], a chcą w zamian wprowadzić "edukację seksualną" i inne "lekcje tolerancji" czyli jakieś gównozajęcia, na które nikt nie chce uczęszczać XDDDDDd
  #4konserwy #bekazlewactwa #neuropa #bekazlgbt

  •  

   @Wilczek03: jak się siedzi w piwnicy i nigdy nie zarucha, to może i niepotrzebne, ale nie każdy jest #przegryw

  •  

   @Wilczek03: aha czyli wolnościowo chcesz redystrybuować hajs do kościoła. No spoko

  •  

   @Wilczek03:
   No, oczywiście, lepiej walnąć Aborcję 14 latce bo ta myślała że za pierwszym razem nie zaciąży.. A nie czekaj...

   Brak logiki prawactwa w tej materii, połączony z kwikiem wokół aborcji i antykoncepcji awaryjnej jest wręcz porażający, aż człek niedowierza że tacy idioci mogą istnieć.

  •  

   @RandomowyMetal: Brak logiki prawactwa? Przed chwilą reprezentant waszego tagu napisał "Religia jest nieobowiązkowa, ale który normalny rodzic wypisze dziecko z religii?" Sugerując, że rodzic nie powinien mieć prawa do wyboru, czego ma się uczyć jego dziecko i państwo ma zlikwidować to siłą XDDDDDDDDDDDDDDDDd

  •  

   @Lipathor: Spoko, mam dziewczynę. Może pisałeś z autopsji, albo to ciebie ruchają :v

  •  

   @Wilczek03: masz też ciekawą pracę. Po ostatnich wyborach zniknąłeś i magicznie uruchomiłeś się przed kolejnymi wyborami xD

  •  

   @Lipathor: Mam dziewczynę, studiuję, pracuję. Praca czy jest ciekawa..bo ja wiem? Taka wiesz, praca na dobry początek. Ja w siebie inwestuję, uczę się, pracuje nad angielskim, staram się dużo czyutać. Cóż, przynajmniej ngidy nie bedę mieć pretensji do siebie, że nie bylem ambitny.

   Dziękuję, że się o mnie troszczysz, mógłbyś tak premierem zostać i dać program Wilczek+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Wilczek03: przynajesz więc, że spamujesz konfederacją za kasę? Cóż, doceniam szczerość, przynajmniej wiadomo z kim mam do czynienia.

  •  

   @Lipathor: Nie spamuję Konfederacją za kasę, lol. Myślałem, że czytałeś moje posty o korposzczurach XD

   Generalnie, to czasem sam nei wiem, po chuj tracę tu czas, ale jak wejdę i przeczytam niektóre bzdury, to mnie tak krew zalewa, że muszę napisać debilom, że są debilami. Nie uderzam tu do ciebie, ale bardzo naiwny jesteś, kolego, że wierzysz w te wszystkie bajki, takie jak: Tolerancja, demokracja i równość.

  •  

   @Lipathor przeciez w 5 klasie jest wdż. Chyba wystarczy zeby zaruchac z glową i nie zostac przegrywem?

  •  

   @VrubeL: za moich czasów nie było, za to w 7 klasie na biologii prowadzonej przez naszego wychowawcę, który budził respekt, na pierwszej lekcji o rozmnażaniu człowieka usłyszeliśmy "Często ludzie sobie robią na tych lekcja chichy śmichy, jak ktoś ma tak robić lepiej niech na te lekcje nie przychodzi. Reszta ma słuchać" Poza czystą biologię dużo nie wyszedł, bo nie było czasu, ale że w naszej klasie było 12 chłopaków i jedna dziewczyna, która była dość 'odporna' to w krótkich żołnierskich słowach wyłożył nam po co jest prezerwatywa, obalił większość mitów i chyba podziałało, bo nikt z naszej klasy niechcianej ciąży nie zmajstrował.

   wierzysz w te wszystkie bajki, takie jak: Tolerancja, demokracja i równość

   @Wilczek03: to nie bajki, to prawdziwe wartości, o jakie warto walczyć. Wolność, równość, demokracja.

  •  

   @Wilczek03: @VrubeL: lewary myślą że są pionierami na świecie i nikt przed nimi nie prowadził edukacji seksualnej, i że te lekcje to będzie ostoja dla 14latek żeby w ciążę nie zaszły XDDD. Albo kłamią i są je*anymi oszustami, albo są debilami. Innej opcji nie ma.

  •  

   @Lipathor za moich czasow w technikum powiedzieli jak zakladac prezerwatywy. Teraz w 5 klasie dzieci na pierwszej lekcji na stronie zalozonej przez nauczyciela wpisywaly jakie chca omowic tematy. Odpowiednio wygraly: dojrzewanie, miesiączka, budowa penisa, uczucia i ..... wlosy pod pachami. Dzieci nie będą mialy podrecznika ani zeszytow ale prace domowe angazujave rodzicow. To przyklad na podstawie jednej szkoly. Nie wiem jak gdzie indziej.

  •  

   @Lipathor: Jesteś naiwny. Demokracja to mit, tak jak komunizm. System, który nie ma prawa się sprawdzić w taki sposób, żeby uczciwy,pracowity i inteligentny człowiek, dostał na to, na co zasluguje. Nie można powierzyć władzy ludowi, który jest ciemny i niewyedukowany. Jeśli już ma tak być, to niech państwo zadba o to, by nie ogłupiać obywateli i jak ma już ich do czegoś zmusząc, to do edukacji, ale to i tak jest utopia.

   Nie chcę demokracji, bo nie chcę utrzymywać ze swoich podatków nierobów, więźniów, nie chcę mieć tyle samo do gadania co menel spod budki z piwem, nie chcę, by większość decydowała o moim losie. Chcę być wolny, państwo powinno ograniczyć swoją rolę do minimum. Podoba mi się taki model, jak Cesarstwo Niemieckie czy Austro-Węgierskie. Pozwać Króla do sądu mogłeś.

   Prawdziwa dyktatura jest dziś. Dyktatura, nei taka, że ktoś ci mówi, że coś jest be, ale autentycznie ogranicza ci swobodę. Jesteś pod ścisłą kontrolą w internecie, twoje dane może mieć każdy, zabierają ci kupę kasy z wypłaty [brutto-netto], żywnośc jaką jesz, jest zatruta, rządy pod kontrolą wielkich korporacji podejmują ważne decyzje bez twojej wiedzy, rządy rozdają pieniądze podatników i dzielą między siebie, ludzie są wyrzucani z domów na bruk.

   To jest dyktatura.

   +: Matycha
  •  

   @VrubeL: właśnei dlatego uważam, że zorganizowana nauka o seksualności, z porządnie opracowanym programem i prowadzona przez przygotowanych ludzi powinna mieć miejsce. Bo to jest najgorsze, że jest mega nierówno. Ja trafiłem nieźle, Ty też, a ile osób trafiło na wdż z katechetką, co im wmawia, że prezerwatywa to zło a od walenia konia się ślepnie i rosną włosy między palcami.

   Jesteś pod ścisłą kontrolą w internecie, twoje dane może mieć każdy

   @Wilczek03: to ich pilnuj, jak Cię tak to boli

   zabierają ci kupę kasy z wypłaty [brutto-netto]

   @Wilczek03: nie ma sprawnie działającego państwa bez podatków.

   , żywnośc jaką jesz, jest zatruta,

   @Wilczek03: bez państowej kontroli będzie jeszcze gorsza

   ludzie są wyrzucani z domów na bruk.

   @Wilczek03: kapitalizm, Panie kolego, nie stać ich, to nie mieszkają. Co to za lewackie myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Lipathor: Nie rozumiesz. Poczytaj sobie o akcjach Adamowicza w Gdańsku, to przecież wasz idol, wojownik o demokrację.

   +: Matycha
  •  

   @Wilczek03: to Ty nie rozumiesz, przeszkadza Ci jednocześnie rozbudowany aparat państwowy i korporacje. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale osłabienie jednego wzmocni drugie.

   Poczytaj sobie o akcjach Adamowicza w Gdańsku

   @Wilczek03: z bajek wyrosłem

  •  

   @Wilczek03 zlikwidować religie z tego kraju a nie tylko szkoły* ;)

  •  

   @Peaky_Duck: Chcesz ludziom czegoś zabraniać, zamordysto?

   +: Matycha
  •  

   @Lipathor: Bajek? To uważasz, że ci ludzie na Oliwie, którzy wywieszali transparenty o tym, że kamienica sprzedana za 400 tysięcy deweloperom, a lokatorzy wyjebani na zbity pysk, to są bajki? Zmyślili sobie to?

   +: Matycha
  •  

   @Wilczek03 tak okradania, manipulacji i byciem nowotworem społeczeństwa, tego nie mam zamiaru akceptować

  •  

   @Wilczek03 bo edukacja seksualna to lekcja o czyms co istnieje, a religia to lekcja o madrosciach wymyslonego kumpla. Tja.

   Dodatkowo edukacja seksualna jest przydatna, zeby młodzi ludzie nie wstydzili sie mowic o seksie, żeby z problemami dotyczacymi tej sfery chodzili do lekarza, żeby wiedzieli jak to seks wygląda, żeby potrafili go rozróżnić od gwałtu i molestowania, żeby potrafili dochodzic swoich praw jesli stana sie ofiarą przemocy seksualnej, żeby nie byli zafiksowani na seksie jak prawacy, tylko traktowali tą część życia tak jak inne naturalne części życia - sen, jedzenie, sikanie.

   Rzeczywiscie nie ma sensu tego nauczać. Lepiej zrobić lekcje o tym co ma do przekazania Pambu i dlaczego musimy mówić nasze "grzechy" facetowi w sukience.

  •  

   @Wilczek03: jak ja chodziłem do szkoły to "dobrowolnie" znaczyło "jak rodzice zdecydują tak będzie i masz gówno do gadania dzieciaku".

   Ogólnie wprowadzanie jakichś dodatkowych zajęć z ruchania to też poroniony pomysł. Jest już wdż i biologia w szkołach, po co te dzieciaki tam trzymać jeszcze dłużej?

  •  

   @Peaky_Duck: Szkoda słów. Pogadaj z gdańszczanami, których Adamowicz wydymał. Popytaj rodzinę gościa, który się podpalił przed ratuszem, czy ten nieboszczyk taki święy, jak go piszą.

   +: Matycha
  •  

   @Wilczek03 ale co ty mi tu o Gdańsku pierdolisz i jakimś kolesiu co się sam podpalił? Nie te piguły wjechały kolego albo już religia wyżarla zwoje do reszty

  •  

   @Wilczek03: przecież to jest stara debata między dwoma zjebanymi środowiskami: prawaków i lewaków. Gdzie oba wierzą w kompletnie chory paradygmat, że jakiś buc w Warszawie, wybrany lub nie większością głosów, albo mianowany przez tych wybranych ma decydować czego ma się uczyć mój syn/córka i w jakim wieku.

   Zagonić rodziców z powrotem do bezpośredniej odpowiedzialności za edukację własnych dzieci, zrobić konkurencję programów nauczania i debaty o narzucaniu dzieciom własnego światopoglądu się skończą.

  •  

   @Wilczek03: dużo tu programistów15k... Wytłumaczę to, w ten sposób... Człowiek na "defaulcie" ma "wgrany" podstawowy system operacyjny, z zadaniami typu:
   -znaleźć pożywienie
   -znaleźć schronienie, przed naturą itd.
   -rozmnażać się
   Ten "default" nie cofnie się przed niczym, by te zadania wykonać, ponieważ nie ma w nim żadnych wartości...
   Szerokopojęta kultura, religia itd. to swoiste "aktualizacje", na ten "default"... Jeśli zaczyna się "zawirusowywanie" tego zaktualizowanego systemu czyli ideologie z pełną premedytacją godzące, w te aktualizacje, to w końcu uszkodzimy zaktualizowaną formę systemu, i siłą rzeczy powrócimy, do tego "defaulta" który, ma za zadanie przetrwać nie bacząc, na moralność (pakiet dostarczany wraz z aktualizacjami defaulta")...

  •  

   @Wilczek03: nie jestem lewakiem, ale wkurwiało mnie w szkole to że religia była zawsze gdzieś w srodku i nie miałem co z sobą zrobić. Podobno powinny być jakieś zajęcia zastępcze, ale jakoś ani w szkole podstawowej ani w gimnazjum nie miałem. Nie pamietam czy w liceum też była religia, ale wiem że tylko traciłem czas.
   Specjalnie wciskana w środek żeby inni się nie wypisywali.
   Religioznawstwo bym zrozumiał i nawet chętnie chodził.
   Na religie chodziłem tylko przez pierwsze 3 lata podstawówki, nie rozumiem jak gadanie o pierdołach i rzeczach nierealnych można nazwać nauką i mieć w programie szkolnictwa.

   Nie ma obowiązku, ale każdy jakoś wpisany z automatu, a żeby nie chodzić to trzeba się wypisać xD
   Niby nie ma przymusu, a każdy chodzi, ciekawe czemu

  •  

   No, oczywiście, lepiej walnąć Aborcję 14 latce bo ta myślała że za pierwszym razem nie zaciąży.. A nie czekaj...

   Brak logiki prawactwa w tej materii, połączony z kwikiem wokół aborcji i antykoncepcji awaryjnej jest wręcz porażający, aż człek niedowierza że tacy idioci mogą istnieć.

   @RandomowyMetal:

   I wy tak w swoich urojeniach przebywacie cały czas? Smutne.

  •  

   @Wilczek03: na matematykę też nikt nie chce uczęszczać i co xD Z jakiej racji lekcja jednej konkretnej religii ma być przedmiotem w szkole opłacanym z podatków?

  •  

   Nie wiem czy słyszałeś opie ale teraz za wypisanie się z religii chcą żeby automatycznie była dokonywana apostazja. A czasem zdarzy się tak ze tego przedmiotu uczy tak nieprzeciętny kretyn że nawet wierzący się wypisują bo to co jest mówione na lekcji stoi w sprzeczności nie dość że z logiką to jeszcze z katechizmem xD Religia powinna być na salkach żeby trzymała jakiś poziom

  •  

   @Wilczek03: "nieobowiązkowa" polega na tym że rodzice muszą się zgodzić a szkoła znaleźć zastępstwo co się najczęściej kończy siedzeniem w stołówce super

  •  

   @RandomowyMetal:

   No, oczywiście, lepiej walnąć Aborcję 14 latce bo ta myślała że za pierwszym razem nie zaciąży.. A nie czekaj... Brak logiki prawactwa w tej materii, połączony z kwikiem wokół aborcji i antykoncepcji awaryjnej jest wręcz porażający, aż człek niedowierza że tacy idioci mogą istnieć.
   To jakie choroby są przenoszone drogą płciową, środki antykoncepcyjne i ich skuteczność jest dokładnie wyjaśniania na lekcjach WDŻ i biologii. Myślę, że więcej odkrywać przed młodym nie trzeba. Epatowanie seksualnością, pornografia prowadzi do uznania seksu jako czynności fizjologicznej. Problem z lekcjami o seksualności jest taki, że znajduje się tam to co nie powinno i w zbyt młodym wieku.

  •  

   @SharpEdges: No lepiej żeby myślały, że seks to boski akt gdzie maryja macica spotyka się ze archaniołem Gabrielem bozym penisem i ruchać się można tylko w celu rozmnażania.

  •  

   @Wilczek03: jezeli ten post jest przykładem najlepszych argumentow prawicy, to musi być z nią bardzo źle...
   "Religia cacy bo tak, inne nie bo nie. Gupie lewaki. "

  •  

   @Tymajster: Gdzie takie coś było mówione?

  •  

   @SharpEdges: Ty doroabiasz filozofię.

  •  

   Jest już wdż i biologia w szkołach, po co te dzieciaki tam trzymać jeszcze dłużej?

   @widaczew: https://www.wykop.pl/wpis/43643729/wlasnie-rozmawiam-z-14-letnia-kuzynka-ktora-ma-wyc/
   Proszsz
   A na biologii w ogole temat czlowieka to 1/7 materiału. I to mowa o wszystkich układach. O rozmnazanou bedzie lekcja/dwie i tyle i nie bedzie tam raczej mowy o prrzerwatywach

  •  

   @Tymajster: Nie to ty pierdolisz od rzeczy jak każdy lewak. Boski akt i inne pierdoły. Nigdy nie pamiętam na WDŻ, jedynie z opowiadań lewaków. Co było to np. ciągłe hihihi hehehe z każdego słowa penis i to nawet na poziomie gimnazjum. To ciekawe jaka celowość rozmawiania o tych sprawach z jeszcze młodszymi dziećmi. Z pewnością będą traktować to poważnie.

  •  

   @SharpEdges: Kurwa ksiądz na naukach powiedział, że miesiączka to płacz macicy łaknącej dziecka. ja się tylko dostosowuj do tej kościelnej retoryki.
   A edukacja seksualna ma na celu edukować nt. seksualności ludzkiej.

   To ciekawe jaka celowość rozmawiania o tych sprawach z jeszcze młodszymi dziećmi. Z pewnością będą traktować to poważnie.

   Ciekawe jaka jest celowość wciskać na siłę religię pięciomiesięcznym niemowlakom, na pewno są świadomymi wyznawcami.

   +: Naxster
  •  

   @Tymajster:

   Kurwa ksiądz na naukach powiedział, że miesiączka to płacz macicy łaknącej dziecka. ja się tylko dostosowuj do tej kościelnej retoryki.
   Mi mówił, że lewaki to debile i miał rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Naxster: no spoko, to mamy jeden przedmiot który mógłby robić robotę, ale jest prowadzony chujowo przez jakiegoś szamana, więc dodajmy więcej przedmiotów, które też będą prowadzone chujowo, zamiast ogarnąć ten obecny. W ten sposób zmarnuje się dzieciakom jeszcze więcej czasu i nie osiągnie absolutnie nic, bo szaman dalej będzie pierdolił farmazony.

   Jak jeszcze byłem w gimnazjum, to mój kumpel z równoległej klasy miał wdż ze starą panną i rysował kolorowe wykresy przyjaźni. Peak performance polskiej edukacji seksualnej. Według mnie to powinni to wyjebać w diabły, bo skoro i tak się człowiek tam niczego nie nauczy, to niech chociaż nie marnuje czasu.

  •  

   @SharpEdges: Tylko dzieci pornografię odkryją tak i tak. I albo ich przygotujemy do tego, żeby wiedziały co to jest i jakie może nieść zagrożenia, albo beż żadnej kontroli same będą ją odkrywać.
   Co do WDŻ czy biologi. O tym, że jest coś takiego jak prezerwatywa czy pigułki dowiedziałem się w podstawówce na WDŻ, na biologi dowiedziałem się jak się człowiek rozmnaża. Natomiast w liceum o takich sprawach opowiadał nam... ksiądz. Jedynie wspomniał, że są prezerwatywy czy pigułki, a przez resztę zajęć opowiadał o kalendarzyku i podobnych metodach. I jako 16 latek, który o seksie myśli dość często ( ͡° ͜ʖ ͡°), dowiaduje się że wyjęcie na czas jest prawie tak samo skuteczne jak prezerwatywa. To nie jest chore?

  •  

   @Marek_Licyniusz_Krassus: Mi na WDŻ nauczycielka mówiła odwrotnie, że należy zawsze używać prezerwatyw od początku do końca, co w tym chorego? Zdroworozsądkowe podejście.

  •  

   @SharpEdges: Chore jest, że mając 10 lat dowiedziałem się więcej niż 16. I teraz 16 latek, który przeleciałby wszystko co jest kobietą, dowiaduje się że jak wyjmie na czas to kobieta nie zajdzie w ciąże. To nie jest chore?

  •  

   @SharpEdges: Komu jak dyrektor w pierwszym rzędzie w kościele stał i nas co uroczystość do kościoła zaganiał?

  •  

   @widaczew: no jak dla mnie tez trzeba by wywalic wdz i zrobic w jego miejsce cos nowego. Pisalem z intencja pokazania ze obecny edz to rak a biologia tego nie uciagnie

Gorące dyskusje ostatnie 12h