Wpis z mikrobloga

Taka hipotetyczna sytuacja- powiedzmy że Maxa w pewnym momencie przy postępującym wstępowaniu do ósmej gęstości zdiagnozują na jakas poważną chorobę psychiczną powiedzmy schizofrenie paranoidalna z afektywnymi zaburzeniami dwubiegunowymi oraz dysocjacyjnymi tożsamości i osobowości - czy cos podobnego - i zamkną w psychiatryku wiążąc go w kaftanie bezpieczeństwa bo stanie się niebezpieczny dla otoczenia...

...to jak wtedy zareagujecie uświadamiając sobie że gdzieś setka do kilku tysięcy dorosłych pełnoletnich osób w Polsce -czasami mających dzieci a na bank prawo głosu, do końca kupowała od niego koszulki i rewolucyjne gadżety i słuchała rozkazów dzięki płatnym subskrybcjom, wcielając się w rolę specjalnych batalionów rewolucyjnych strzelających wyimaginowanym ogniem ciągłym do wrogów i wykonujących jakieś wyimaginowane operacje wojenne których strategie opracowywał medycznie zdiagnozowany za chorego psychicznie i kompletnie niezdolnego do życia w społeczeństwie wódz z nowojorskiego tajnego bunkra, wierzący w żydowsko-ruski spisek '#!$%@? Mycki' który im 2milionową rewolucje obala i ich niszczy bo jest żydowskim kontrrewolucjonistą itd itp. a każdy kto się z nimi nie zgadza jest ruskim trollem i #idzsiejemac, noc dlugich nozyc, wyrznac do piatego pokolenia i tak dalej(nie chce juz sie rozpisywac - wiecie o co chodzi)? :]

Bo ja sie zastanowilem troche i troche glupio by mi bylo w obliczu takiej tragedii czlowieka - krecic z nich beke - mimo ze obojetnie czy takie cos sie stanie czy nie to glownie z tych rewolucyjnych batalionow jest w moim przypadku najwieksza beczka :]

#maxkolonko #kolonko #revolution #kiciochpyta #4konserwy #neuropa #korwin
ArpeggiaVibration - Taka hipotetyczna sytuacja- powiedzmy że Maxa w pewnym momencie p...
  • 5
@tell_me_more: no jednak w religiach sa zdrowe psychicznie osoby i majace z reguly cos mądrego a przynajmniej gleboko inspirujacego do powiedzenia. Nie porownujmy Kolonki do Dalailamy, Osho, Konfucjusza, Laozi, Swietych kosciola katolickiego albo prawoslawnego...

Mi ten fenomen przypomina doroslych ludzi tez czesto majacych dzieci do dzisiaj latajacych bezmyslnie z komorkami by lapac pokemony i by cwiczyc te pokemony w jakichs wyimaginowanych silowniach i robiacych jakies walki pokemonow w umowionych miejscach niz