Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Hej Mirki z #krakow, chciałbym was prosić o pomoc. Poszukuję pracy/stażu w branży #inzynieria #cad . Posiadam pół roku doświadczenia na stanowisku #konstruktor gdzie pracowałem głównie w #solidworks I prowadziłem (prawie) samodzielnie projekty, od koncepcji do złożenia na warsztacie. Posiadam również doświadczenie z koła naukowego w którym działam od 2 roku studiów oraz w #druk3d . Jestem studentem ostatniego roku pierwszego stopnia #mechanika #mibm na #agh . Wyslslem juz kilka CV za pośrednictwem różnych stron ale chciałbym również was zapytać bo wiem jaka jest tu siła.
Jeżeli ktoś coś słyszał bardzo bym prosił o podrzucenie kontaktu :D.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanJakubek: Będę tam próbował tylko muszę ściągnąć NXa I zrobić parę brył gdyż wymagają zdjęć do aplikacji. Jedynym problemem jest to że chcą zwymiarowany rysunek w gd&t, a że nigdy nie pracowałem w tym systemie to muszę trochę o tym poczytać ;)
@Dawrus: Podstawy GD&T szybko ogarniesz, najważniejsze żebyś ogarniał symbole i o co chodzi z material condition modifiers plus do tego jakieś podstawy bazowania
Co do NXa: robiłeś w Solidzie także podłapiesz w mgnieniu oka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaraSzopa: Na razie 14 netto (Czyli z 17brutto pewnie bo umowę w poniedziałek będę podpisywał) i myślę że w przyszłości będzie lepiej. Tym bardziej że teraz się będę bronił :D