Wpis z mikrobloga

UWAGA, BĘDZIE RECENZJA #savio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu zaczęli z nami mirkować @SAVIO_multimedia i tak się chwalili różnościami. Od jakiegoś czasu szukałem podkładki pod myszkę i klawiaturę na biurko, bo ta, którą miałem nie pasowała mi rozmiarem.
W sumie chyba jako jedyni oferują podkładkę, która dość dobrze pasuje do mojego biurka (MICKE z Ikei), które jest dość nietypowe jak na biurko komputerowe, bo ma tylko 73 cm szerokości.
Kupiłem sobie SAVIO TURBO DYNAMIC L 700x300x3mm za w sumie nieduże pieniądze w porównaniu do HIPER GEJMINGOWYCH RGB PODKŁADEK WIODĄCYCH PRODUCENTÓW (którzy nawiasem mówiąc robią podkładki o szerokości 800 i większej, przez co nie pasują mi do biurka).
Ale wracając do tematu. Na zdjęciach na ich stronie podkładka wyglądała na całkiem nieźle wykonaną (grube obszycie sprawia dobre wrażenie). Jak wyciągnąłem podkładkę z pudełka okazało się, że spodziewałem się trochę innego materiału na "powierzchni ślizgowej dla myszki" - trochę bardziej szorstkiego? Zanim zacząłem jej używać miałem co do tego mieszane uczucia.
Ale jak już zacząłem używać (używam jej już około miesiąca), to okazało się, że materiał sprawuje się bardzo dobrze. Myszka (Logitech G302) jeździ sobie po niej bardzo przyjemnie, nie zdarzyło się ani razu jakiekolwiek "potknięcie". Dodatkową zaletą takiej dużej podkładki (na szerokość całego biurka) jest to, że żebyś nie wiem jak się starał, to myszka z tej podkładki nie zjedzie.
Co do konserwacji - podkładka dzięki drobnemu ziarnu materiału, z którego wykonana jest powierzchnia nie jest podatna na zabrudzenia z okruchów itp (wszyscy czasem coś żremy przy kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), nie widać też plam ani odbarwień po piwie i coli ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Podsumowanie:
Cena do jakości: 10/10 - (jest tańsza od gamingowej markowej konkurencji)
Jakość wykonania: 8,5/10 - (subiektywnie dla mnie materiał powierzchni w dotyku powoduje ciarki, podobne jak po przejechaniu dłonią po sztruksie nie lubię tego, ale może jestem skrzywiony. 10 nie dam, bo się rozwydrzycie, a 8,5 to wysoka ocena ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Działanie w praktyce: 10/10 - (Sprawdzona przeze mnie na różnościach od CS:GO, przez No Man's Sky po zapijanie smutków przy Space Engineers oraz mojego syna syfiącego paluszkami podczas grania w Fortnite - tata jaka fajna podkładka, w końcu moge normalnie sprzedawać głowy)
P O L E C A M


#ejej @SAVIO_multimedia zobaczcie jak na to biurko idealnie pasowałaby klawiatura OUTEMU Red ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe, czy dobrze leżałaby na podkładce?

#savio #recenzja #gaming
dominowiak - UWAGA, BĘDZIE RECENZJA #savio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś czas temu zaczęli z nam...

źródło: comment_LlbpBYdkU3IPvHtYwqQmi0vVw4VUYahF.jpg

Pobierz
  • 14
25 zł? This is nothing ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Konkurencja jest duuuuuuzo droższa


@solid959: no to przecież piszę. Nawet jakbyś chciał kupić chińszczyznę od 4World czy podobnej marki, to i tak drożej by było, a Steelseries, i inne Razory to już 100 i powyżej.