Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witam. Natomiast dzisiaj odpada hip-hop/rap, który miał 32.05% głosów i zajmuje 9. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszy gatunek muzyczny. Do dzieła. Za przygotowanie obrazków możecie podziękować użytkownikowi: @Umieraczyk - dzięki ziom jeszcze raz!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
    pokaż całość

odpowiedzi (63)

• odpowiedzi (10)

Jakiś czas temu byłem przesłuchiwany na komisariacie w charakterze podejrzanego. Coś mnie tknęło aby telefonem nagrywać całe przesłuchanie. Krzyki ze strony policjantki, zapis innych zeznań niż te, które ja mówiłem, wulgarne odzywanie sie jak do śmiecia oraz nakaz podpisania ich to wg sądu pomyłka i stres. Natomiast w moim przypadku zostanie skierowanie do prokuratury o nagrywanie przesłuchania bez zgody organu w tym przypadku policji a policjantka wg sądu po prostu się pomyliła i dlatego zeznania wpisała inne. Sąd również nie wziął ich pod uwagę. Kurwa, chyba czas wystąpić w telewizji...
    Byłem pewien, że w sądzie pójdę po prawdę a tutaj nawet pomimo dowodów i tak policjant jest bezkarny...

#prawo #sadowehistorie
    pokaż całość

odpowiedzi (15)

Advertisement