Wpis z mikrobloga

Wracam sobie spokojnie do domku po pracy, widzę że jedzie kurier. Wiedziałem że będzie paczka do mnie, ale nie wiedziałem że będzie jeszcze jedna. Przyszły i moje dekanty. To się nazywa zaskoczenie, i jednocześnie polecam @Minishcap !!!!

Wszystko szybciutko, i bez zająknięcia. Grzech nie polecić, a więc polecam :)

#perfumy #rozbiorka
Pobierz
źródło: comment_sNCfFcaGqOBD1EjZA1Pmy3YqCm2Ob2K5.jpg
  • 25
@WhyCry: Wiadomo że to oryginały, bo jak ktoś miał styczność z oryginalnymi perfumami, to może sobie porównać. Każdy też ma wyrobione zdanie, i jeśli gdzieś byłyby podróbki to już byłaby opinia w necie. Wiesz, to tak samo można powiedzieć "a może oryginał w sklepie to nie oryginał, bo ktoś podmienił albo wody dolał" :)

Nie ma w tym nic niehigienicznego, a w ten sposób możesz poznać więcej zapachów :)
@WhyCry: Szczerze to Ci nie odpowiem, to byś musiał poczekać na odpowiedź od kogoś bardziej doświadczonego. Są strony na necie gdzie takie odlewki można kupić. Więc chyba jakieś firmy też się tym zajmują, ale to jak mówię, tego nie wiem :)
@coolcool0010: Zawsze miło zobaczyć swoje dekanty. Dziękuję za dobre słowo ()
@WhyCry: Odlewki z oryginalnych flakonów. Mogę podesłać zdjęcia, faktury flakonów i już dalej sobie sprawdzisz.
Myślę, że robione sterylnie.
Wszystko w rękawiczkach. Każdy flakon ma oddzielną strzykawkę i igłę.
Nie jest to żadna rozlewnia. Hobbistyczne podejście do tematu.
Dzielę się i odsprzedaję dalej bo nie jestem w stanie zużyć takich ilości. Kolekcjonuję