•  

Generalnie to śmieszą mnie ludzie, a może powinno się im dziękować, którzy promują nauke programowania. To jest przykre jak obecnie wannabe programiści są w stanie się upodlić by złapać doświadczenie. 3 miesiące pracy za darmo? Nie ma sprawy. Dwie osoby zgodziły się na pół roku za free i od stycznia u mnie zaczynają. Dalej wszystkich namawiajcie. Seniorzy - was też to spotka. Nasycenie nadejdzie prędzej czy później, a umiejętności nic wam nie dadzą bo w tym kraju liczy się po prostu produkt a nie jego jakość. Po co brać gościa za 15k skoro znajdzie się ktoś kto zrobi za 5? U mnie powoli zaczynamy to wdrażać. Rozwijamy kolejne zespoły bo przyjęliśmy tyle zleceń i trzeba się wyrobić.

Kolejna rzecz to rynek testowania. Widzę już oferty 5-6k na b2b dla ludzi z 1-2 letnim doświadczeniem. Najlepsze jest to, że ludzie z IT sami sobie rozjebali rynek przechwalając się zarobkami i prowadząc szkolenia. Brawo, brawissimo. czyste kucowskie 650IQ

#programowanie #naukaprogramowania #pracait #informatyka #testowanieoprogramowania #programista15k

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement