Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czuję że spełniłem swój obywatelski obowiązek. Razem z kolegą z mieszkania, który jest za partią rządzącą dopisaliśmy się przez ePUAP do spisu wyborców ale owy kolega nie dostał żadnej odpowiedzi czy jest dopisany więc stwierdził że nawet nie idzie głosować. Przed chwilą byłem w komisji i jak szukali mojego nazwiska to zobaczyłem, że kolega też jest na liście ale oczywiście mu o tym nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #wybory

odpowiedzi (25)

Bazarek:
    Kurczak - 50%
    4 sery - 50%
    #bazarek #wybory #kurczak4sery

odpowiedzi (12)

Mirki jest spora aferka. ŻADNA z osób, które znam, a które dopisały się do spisu wyborców poza miejscem zamieszkania przez ePUAP, w tym ja sam, nie została dopisana. Mój wniosek wyszedł 3.10.2019 i urząd miał maksymalnie 5 dni na wydanie decyzji, czego nie zrobił i efektem czego do listy głosujących nie zostałem dopisany. Znajomi tak samo. Nie chodzi o jednostkowe przypadki, bo takich osób jest masa. Sam znam z 7 oprócz mnie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiadomo, że dotyczy to niemal wyłącznie ludzi młodych, którzy głosują nie po myśli partii rządzącej co jest szczególnie deprymujące i wygląda na celowe działanie. Nie przypominam sobie takiej sytuacji kiedykolwiek wcześniej, a wielokrotnie głosowałem poza miejscem zamieszkania czy nawet poza naszym krajem jak się akurat tak składało...

#afera #wybory #bazarek #ciszawyborcza #prawo #polska #epuap #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (162)