•  

Ludzie kochani. To, że dla Polaków ćwierćfinał to powód to dużej radości nie oznacza, że mamy co myśleć o grze w półfinale. 15 lat oglądam i śledzę kosza i powiem wam krótko: Z Hiszpanią Polacy mają cały jeden procent na wygranie tego. Z Serbią aż 0,1% ( ͡° ͜ʖ ͡°). Piszę to do was, żeby potem nie wkurzać się na Januszy koszykówki, co to okryli ten sport dopiero tydzień temu widocznie i uważają, że strefa medalowa to minimum, bo w TVP Sport powiedzieli, że sukces po meczu z "Ruskimi" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Krótko: Nie zdziwie się jak Serbowie przejadą po nas jak walec i skończy się wynikiem 40 pkt straty. Proszę was tylko o to, aby nie było wtedy wielkiego wylewania żalów w stronę kadry, że jak to to tak się dali... No dali się, bo to nie ten poziom. Proste?
    #koszykowka #mecz #sport #reprezentacja #janusze

•  

@Kielbasiarz: No tak tak. Chyba w twojej głowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@bubukuku ale z Argentyną mogą wygrać. I brąz w zasięgu

•  

@nikita1: A co ma mecz z Argentyną do brązowego medalu?

•  

@bubukuku będą chyba w czwórce. Sorki ale jestem w trasie i nie śledzę regularnie.

•  

@bubukuku: Jesli chodzi o mecze swoich ulubionych druzyn (w tej sytuacju reprezentacja) to nawet taki "janusz", ktory nie za bardzo ogarnia realia, ale jest swiadom trudnego przeciwnika, liczy na "życiówkę" swego rodzaju dzien konia. No sport jednym slowem. Po co kibicowac skoro "meh i tak wtopią".

•  

@nikita1: Mecz z Argentyną to tylko drugi mecz w 2 rundzie grupowej. Nie nie będą w czwórce po wygraniu go. Ten mecz jest tylko po to, żeby ustalić kto wychodzi z grupy na pierwszym i drugim miejscu. Dla Polski wszystko jedno teraz czy wygrają z Argentyną czy nie. I tak trafią w ćwierćfinale na Hiszpanię lub Serbię.

•  

@bubukuku Oki. Dzięki za wyjaśnienie

•  

@adam1105: To nie chodzi o to, że nie liczę na dobry mecz swojej drużyny. Tutaj chodzi mi o to, że mimo euforii trzeba także być trochę realistą. A więc fakty są takie: Wygrana Polskiej reprezentacji w kosza z Serbią lub Hiszpanią w tym roku jest po prostu statystycznie i logicznie NIEMOŻLIWE. To po prostu tak jakby na Mundialu w piłce nożnej postawić w ćwierćfinale Portoryko i liczyć na to że wygrają z Brazylią lub Francją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

jest po prostu statystycznie i logicznie NIEMOŻLIWE

@bubukuku: Ja rozumiem ale w takich meczah kibic liczy na wyzyny mozliwosci swojej druzyny. Oczywiscie majac na uwadze jedniczesnie, ze sa wieksze szanse na porazke i zeby sie nie wkurwiac na zasadzie "wtf mieli wygrac". Wiesz o co chodzi? Powiedz, ze wiesz o co chodzi :D

•  

@adam1105: Ja to wiem, ale sam to napisałem, żeby we wtorek nie musieć czytać głupot od Januszy na wykopie, że są beznadziejni bo Serbia czy Hiszpanie przejechali po nich jak walec ( ͡° ͜ʖ ͡°) No niestety, ale nie pokona się takiej przewagi u przeciwnika w 2 dni :D

•  

@bubukuku: obejrzałem 3 mecze jestem niedzielny i widze ze mamy tylko 2 niezłych graczy to jest Ponitka i AJ reszta to bardzo sredni gracze albo słabi ale dzieki Trenerowi wlał w nich wole zwycieństwa i pokazuja serce na meczu, tak jak oni sie staraja to nawet jak dostana w dupe z teraz to i tak zapamietam ich jako super druzyne, mam nadzieje ze młodzi jak Olejniczak i balcerek beda za rok w podstawoym skladzie grac razem bo w kosza z wiezowcami gra sie o wiele łatwiej w europie i Mike chyba juz Balcerka ustwia na wysokiego skrzydłowego, powoli do kłebka z ta wiara i sercem bedzie na co patrzec