•  

Boli mnie, że w tym kraju jedyne co postrzegane jest ze sportow to piłka nożna. Reszta tak na prawdę to sporty niszowe o które nikt nie daje jebania dopóki nagle nie pojawia się jakieś sukcesy. Zobaczcie np obecny hype na kosza. Sport imo najciekawszy do oglądania w którym mnóstwo się dzieje i który wymaga imo najwięcej od zawodników, a w Polsce kompletnie pomijany. W szkołach? Jedyne co się robi to gra w gałe albo jeżeli nie ma warunków to z konieczności (!) wgl nie można w nią grać i wtedy siatkówka albo na siłę koszykówka gdzie każdy olewa i trolluje. Nauczyciele nawet nie starają się zachęcić młodych do robienia czegoś po za piłką nożną. Ofc jest to zależne od rodzaju wuefisty, ale ja niestety nie miałem przyjemności mieć normalnych. I to nie tylko społeczeństwo, wystarczy zobaczyć na rząd który chyba z rok wypłacał premie siatkarzom za wygranie mistrzostw. No a teraz wyobraźmy sobie jak by piłkarze osiągali tyle co siatkarze. Wyobraźmy sobie gdyby tak jak koszykarze dostali się na tak prestiżowej imprezie do tego etapu turnieju zostając chyba czarnym koniem turnieju. Co by się działo w kraju? Przecież każdy by orgazmu dostawał i z ust by nie schodził temat piłki nożnej. A siatkówka? Koszykówka? Wspomniane w wieczornych wiadomościach zaraz między wojenkami politycznymi patologicznych partii i do widzenia. Tak jak kosza mogę zrozumiem bo jednak w ostatnich latach brak sukcesów jest powodem braku zainteresowania, to siatkówka od lat wiedzie prym w sporcie w tym kartonowym kraju. A piłka? Jeśli sądzicie ze kadra wczoraj grała chujnia, to cieszcie się że nie ogladaliscie u21 bo tam byście oczy sobie wydłubali.
    #pilkanozna #koszykowka #siatkowka #oswiadczenie #zalesie

+: p.....k
    •  

@AryanWonderBoi: To proste - piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie. U nas się wręcz za dużą uwagę przykłada siatkówce, która jest 5-ligowym sportem na świecie. Logiczne więc, że ciężej osiągać sukcesy w piłce, w którą naparza cały świat niż siatka, na której skupia się kilka państw. Koszykówka jest rzeczywiście istotniejsza, ale do tej pory grali beznadziejnie. Jak chcesz, to się interesuj siatką, przecież nikt Ci nie broni tego. Tylko nie przekonuj innych, że powinni kochać ten sport, bo odnosimy w nim sukcesy. Jest wiele innych sportów, gdzie odnosimy sukcesy, a pewnie się nimi w żadnym stopniu nie interesujesz.

•  

@AryanWonderBoi: w większości krajów jeden sport (zwykle piłka) > reszta, normalne

•  

Zobaczcie np obecny hype na kosza. Sport imo najciekawszy do oglądania w którym mnóstwo się dzieje i który wymaga imo najwięcej od zawodników,

@AryanWonderBoi: Jeżeli koszykówka byłaby najciekawsza to miałaby najwięcej kibiców i generowała największe przychody. To, że Tobie jakiś sport wydaje się ciekawszy nie oznacza, że kolejne 10 osób myśli tak samo.

Polska kadra w jakimś sporcie zagrała w ostatnim czasie lepiej niż kadra w piłce i znów zaczynają się wywody jak to inne sporty są pomijane odcinek 4532.

•  

@AryanWonderBoi:
      Tak kurwa, grać w kosza czy siatkę będąc niskim i chudym.

+: M......y
    •  

Sport imo najciekawszy do oglądania w którym mnóstwo się dzieje

@AryanWonderBoi: To zależy... Ja np. nie trawię NBA - za dużo przerw, gra jest rwana to faul, to czasy, to zmiany.. Źle mi się to ogląda. Natomiast takie FIBAWC, euroliga czy nawet PLK (zwłaszcza na żywo) to fakt - co chwilę ciekawe akcje i emocje.
      BTW, wczoraj obejrzałem jedną połowę SVNPOL i się zastanawiałem dlaczego tak nudny sport jest tak popularny...

+: groob