Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
"Przeglądając ustawienia konta Google znalazłem niepokojące informacje na temat tego, co google o mnie wie. Okazuje się, że Google ma informacje łączące mnie z moją babcią (po stronie mojego taty), która żyje i ma się dobrze, ale nigdy nie miała internetu, i moim dziadkiem (po stronie mamy), który niedawno zmarł w marcu 2019 roku i również nigdy nie miał internetu.

Najprostszą i najbardziej oczywistą odpowiedzią jest to, że gdzieś w Internecie wpisałem informacje mojego dziadka. Ale nie zrobiłem tego. Jestem prawie w 100% pewien, że tak nie jest. Jak mogę być tak pewny siebie? Nie znałem nawet drugiego imienia mojego dziadka. Zawsze mi mówiono, że nie miał drugiego imienia."

https://www.wykop.pl/link/5120495

  • 2
@Pawcio_cukierek: pewnie zapisane hasła bo wcześniej klikałeś zapisz a Chrome synchronizuje dane między kontami a przeglądarką, tak samo z danymi - automatyczne uzupełnianie formularzy

stawiam dolary przeciwko orzechom że podawałeś te dane nie zwracając na to wcześniej uwagi i klikając zapisz, a teraz kręcisz aferę

This sounds weird but if you know my family you’d know that my grandpa worked 32 hours a day so I had no reason to keep