Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem kluski z rosołem. Rozpoczynamy następne #rozdajo #wykopowyaparatprzechodni. Zapraszam wszystkich chętnych do zaplusowania tego wpisu.

Plusować można do niedzieli 8.09.2019 do godziny 20:00.

Powodzenia ( ͡ ͜ʖ ͡)

Regulamin:
1. W zabawie może brać udział każdy użytkownik portalu wykop.pl
2. Zwycięzca poprzedniego #rozdajo zgłasza się do @wytrzzeszcz i prosi o numer konta na które przelać 20zł
3. Po zaksięgowaniu aktualny posiadacz dostaje zezwolenie na wysłanie
4. Po otrzymaniu od wysyłającego numeru trakingowego, lub zdjęcia z przekazania aparatu w ciągu nie więcej niż 10 dni roboczych 20zł zostaje zwrócone
-- tu już kij z aparatem ale patrząc jak słabo idzie #wykopowyzeszyt muszę jakoś was dyscyplinować--
5. Zaraz po otrzymaniu paczki robimy zdjęcie jej w wnętrza i uzupełniamy list przewozowy zdjęcie wyrzucamy w tag.
6. Uczestnik ma prawo do wykonania maksymalnie 2 zdjęć
7. Aparat nie może być w posiadaniu jednego uczestnika dłużej niż tydzień (7dni)
8. W uzasadnionych przypadkach (choroba, bardzo ciekawe miejsce) można prosić o zluzowanie punktów 6 i 7
8. Po wykonaniu zdjęć należy uzupełnić list przewozowy i spakować paczkę
9. Dokonujemy #rozdajo w tagu #wykopowyaparatprzechodni
10. W przypadku uszkodzenia aparatu, skończenia rolki Itd należy go odesłać do mnie lub oddać do dobrego fotolabu w celu wywołania kliszy. POD ŻADNYM POZOREM NIE OTWIERAJ TYLNIEJ POKRYWY.
11. Wraz z aparatem w paczce mogą się poruszać inne przedmioty

#glupiewykopowezabawy #fotografia #fotografiaanalogowa
#wykopowyaparatprzechodni

PS. Zapomniałem zrobić zdjęcia paczki zaraz po dotarciu, ale doszła cała i zdrowa :) Dzięki @Dokkblar za wysyłkę i słodką niespodziankę (przypomniałeś mi rodzinne strony)
dawidpilat - Cześć i czołem kluski z rosołem. Rozpoczynamy następne #rozdajo #wykopow...

źródło: comment_Kvs87AueTHheXlQ21MPXTQBx96QCN0x4.jpg

Pobierz
  • 8