Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kobiety to takie proste stworzenia, siedzimy se na plaży w Bułgarii w 13 osób w tym 4 loszki. Z jedną sobie gadam, mówi że lubi ćpać i że chłopak z nią zerwał, bo nie chciała mu dać. Ona to się nie rucha, bo nie jest łatwa. Wykręciła mi suta to jej mówię, że teraz ja jej muszę. Ona mówi, że nie ma takiej opcji, mówię że przez bluzkę przecież i że oddać muszę to ona stwierdziła, że a to spoko. Iks de. Zaczyna się na mnie opierać i tylko mówi, żebym sobie nie myślał, że mam szanse ją wyruchać, bo ona rozpoznaje po mnie, że ja z takich co ruchają i zostawiają. Po chwili się zaczęliśmy lizać, poszliśmy trochę od ludzi to się zaczęliśmy bardziej lizać, widać było po jej majtkach, że coś z niej zciekło to się sprawdziło ręcznie stan mokrości , pobawiłem się z nią jeszcze chwilę i do hotelu. To jest śmieszne że najłatwiej wyruchać laski co mówią, że się nie ruchają pokaż całość

odpowiedzi (17)

• odpowiedzi (16)

Co się dzisiaj odwaliło. Mamy w domu babcie, 86 lat. Babcia często się zapomina, gada od rzeczy, sama z łóżka nie wstanie. Ogólnie trzeba jej pomagać i przy niej być. Ja z żoną jesteśmy w domu cały dzień, pracuje zdalnie. Mieszka z nami jeszcze mama żony, która normalnie pracuje od 7 do 15. Z niedzieli na poniedziałek miałem wyjazd do pracy i zabrałem żonę ze sobą. Nie było nas w sumie 1,5 dnia. Do babci zamówiliśmy sąsiadkę i ciotkę, która mieszka niedaleko. Wszyscy wiedzą jak to jest z babcią. Dzisiaj przychodzi sąsiadka i mówi do mamy, weź mi pokaż ta zamrażarkę to sobie zmierzę czy mi wejdzie. Mama pyta ją jaka zamrażarkę a ona na to że babcia jej wczoraj obiecała. Przy okazji zdarzyła opowiedzieć, że będą w sobotę świnie bic to akurat dobrze się trafiło. No i trzeba było robić dobrą minę do złej gry i wydać zamrażarkę, żeby jakoś w dobrych stosunkach utrzymać relacje, bo w końcu pomaga przy babci. No i teraz do sedna, bo tutaj wcale nie chodzi o babcie. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby przyjść i się napierać zamrażarkę bo babcia, która upada na rozumie jej obiecała. Ona doskonale wiedziała jak jest z babcią. Zamiast przyjść i zagadać czy to faktycznie prawda z tą zamrażarka to wbija jak po swoje. Jak żyć wśród takich ludzi. Tam hui z zamrażarka ale ludzie to qrwy. Musiałem się wygadać pokaż całość

odpowiedzi (53)

Advertisement