Wpis z mikrobloga

@kt13: no ale co w tym dziwnego? przecież ludzie po alko się pozbywają barier xD jak jesteś barmanką, to chyba tym bardziej dostrzegasz takie rzeczy. a to, czy najbardziej pijani, czy nei to nie ma znaczenia, jeszcze trzezwy koles musi być, skoro sam stoi i to w dodatku na parkiecie.
via Android
  • 0
@Hissis ale z reguły są to ludzie którzy nie afiszują się w tak oczywisty sposób, że są w związku, jak kobieta z plastikową korona na głowie i szarfa z napisem panna młoda. No z krzesełka spadl, ale trzymanie się kobiety idzie mu lepiej. Bardziej mnie dziwi jak można dopuścić do sytuacji, że panieński kończy się w taki sposób...
via Android
  • 5
@Hissis znam takie co są w związkach i się nie puszczają, albo lubią zmieniać partnerów seksualnych, ale nie czują przy tym potrzeby wiązania się z kimś, znam te takie co mają 26 lat i są dziewicami... Ale nie wiem jakie to się ma do dzisiejszej sytuacji. Nawet gdyby przyszla panna młoda miała otwarty związek ze swoim narzeczonym, albo byliby swingersami to jednak spodziewalabym się raczej po takowej ekscytacji i radosci, że poślubia
@kt13: raczej przeciwieństwo Twojego środowiska, chociaż też nie do końca, Te na pozór 'ogarnięte i dojrzałe' też poznałem, tyle, że raczej nie z elokwencji i dojrzałości, tylko z chęci przeżycia czegoś interesującego/nowego w życiu..
@kt13: Wiesz, na wieczorze panieńskim to były same kobiety.

Stęskniła się za jakimś facetem. Ona pijana, on pijany to się dogadali szybko i bez problemu.