•  

"-nie masz pracy
    - masz dzieci
    - nie masz zainteresowań/hobby
    - czekasz aż wszystko zrobi za Ciebie facet
    - nie masz opisu
    - masz zdjęcia z wywalonymi na wierzch cyckami
    Jeśli na jedno bądź więcej z powyższych odpowiedziałaś "tak"- możesz śmiało przesunąć w lewo

185cm/90kg

Koszykówka, sztuki walki, wspinaczka, motorsport, astrofizyka, astronomia. Lubię rozmawiać na różne tematy i pogłębiać swoją wiedzę o świecie. Organizuję eventy sportowe i poświęcam się swoim pasjom"

Co sądzicie Miruny o takim opisie? Odpowiedni, żeby odsiać część żeńskiego społeczeństwa, która mnie nie interesuje czy zbyt pretensjonalnie?

#tinder #badoo #rozowepaski

•  

@Tomba: hurrr durr co ci bombelek przeszkadza durrrrrrrrrr ja też hurrrrr zasługuje na faceta durrrrrrrr ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Tomba: bardzo dobry, faceci tez powinni miec swoje wymagania bo chcial nie chcial w dzisiejszych czasach wnosimy wiecej do zwiazkow

•  

@Tomba: Zdecydowanie nie, takie opis odrzuci nawet te, które nie spełniają tych punktów i są normalne bo z góry przekazujesz nim własne negatywne emocje, złe doświadczenia i arogancję a przynajmniej tak to wygląda, szarej myszki takim opisem nie zachęcisz

•  

@ripleyx: Ale dlaczego od razu negatywne emocje i arogancja? Uważam, że nie są to zbyt wygórowane wymagania względem kobiet. Nie oczekuję wyglądu modelki, góry pieniędzy itp. Czy to źle, że od razu stawiam sprawę jasno i nie chcę tracić czasu i energii na dziewczyny, które jak się później okazuje niczym się nie interesują, nie mają zdania na żaden temat, a każde kolejne zdjęcie z większym dekoltem?
      Takie laski mnie zupełnie nie interesują i chciałem to od razu podkreślić. Na brak zainteresowania na tinderze nie narzekam, ale chciałem poznać też Wasz punkt widzenia.

•  

@WyslijNaPwUlubionegoMema: ciężko powiedzieć. Na pewno mam kilka dodatkowych kilogramów, bo przez wakacje odpuściłem trening. Ta waga wynika z tego, że mam spore kopyta, właśnie przez koszykówkę i karate. Najczęściej spotykam się z opinią, że nie wyglądam na 90kg

•  

@Tomba: trochę wali show-offem i tym, że robisz to wszystko jednak w jednym celu: dla atencji. Tacy faceci są raczej odstraszający dla kobiet, bo boją się, że bardzo szybko wyjdzie z takiego szowinista desperat. Więcej dystansu i chłodu. To nie napinka na Mr. Olympia.

•  

@WyslijNaPwUlubionegoMema: hehe dobre, takiego określenia jeszcze nie słyszałem :)
      Jak byłem jeszcze młodszy i głupszy, to sporo skakałem, dużo niskich pozycji w karate, jumpingi i masę innych ćwiczeń na nogi. Przy wyskoku z jednej nogi miałem zasięg ok 3,5m, przy dosiężnym mniej.

•  

@Tomba: Ja nie czepiam się twoich wymagań bo każdy może mieć wymagania jakie chce, co najwyżej nikogo nie znajdzie tylko formy w jakiej to przekazałeś, opisy „nie możesz być taka i taka” są opisami negatywnymi a opis służy bardziej do tego, żeby odpowiednio przedstawić siebie i opisać się w taki sposób, żeby zachęcić grupę docelową i wywołać pozytywne emocje, lepiej w opisie napisać jacy jesteśmy i kogo szukamy a nie kogo nie szukamy, mówię to oczywiście z mojej perspektywy, mnie by taki opis zniechęcił ale pewnie niektórym kobietom nie będzie to przeszkadzało

•  

@Tomba: bardziej chodziło mi o określenie kopyta

+: Tomba
    •  

@Iskaryota: Dzięki za wyrażenie swojej opinii. Wezmę to pod uwagę

•  

@ripleyx: Również dzięki za opinię, wezmę ją pod uwagę :-)

•  

@WyslijNaPwUlubionegoMema: A bo różnie mówię: Noga, udziec, kopyto, gira itp.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@ripleyx: A jaką proponujesz formę uwypuklenia tych wymagań w opisie?

•  

@Tomba: Wszystko da się załatwić bez pisania czego się nie chce, możesz po opisaniu własnych zainteresowań wspomnieć, że chciałbyś poznać kogoś kto zainteresuje cię swoimi pasjami, jeśli oczekujesz ubioru a la burka i posiadania opisu to przestań dawać wszystkie profile w prawo tylko dokładnie oglądaj zdjęcia, sprawdzaj opisy, czytaj je i dawaj w prawo tylko te osoby, które cię zainteresowały, możesz nawet wspomnieć o tym, że nie masz żadnych byłych żon czy dzieci i szukasz kogoś na podobnym etapie życiowym

•  

@Tomba: Twoje zainteresowania pokrywają się nawet częściowo z moimi i nie spełniam wymienionych punktów, ale uznałabym Cię za buca

•  

@Mrs_Agnes: I masz do tego pełne prawo :) "Tego kwiatu pół światu"

•  

@ripleyx: Dzięki za rzeczową odpowiedź. Rozważę i niewykluczone, że zmodyfikuję nieco swój opis, z zachowaniem swoich wymagań

•  

@Tomba: o tym właśnie mówię xd po co pytasz czy taki opis jest spoko skoro wcale nie interesuje Cię opinia innych? xd

•  

@Tomba: "lubię rozmawiać na różne tematy" uf, to dobrze, bo myślałam że tylko na jeden temat

•  

@Mrs_Agnes: Wystarczy spojrzeć wyżej, żeby zobaczyć komentarze ludzi, którzy wypowiedzieli się rzeczowo, merytorycznie. Takie opinie biorę pod uwagę i dziękuję za ich wyrażenie.
      Twoja odpowiedź, że uznałabyś mnie za buca? No i co miałem Ci odpowiedzieć? :) Najwyżej to, co odpisałem czyli, że masz prawo do wyrażenia swojej opinii.

•  

@Dzioobak: Monotematyczni ludzie też się zdarzają, więc warto podkreślić, że jestem elastycznym rozmówcą i można poruszyć ze mną wiele różnych tematów. A jak o czymś nie wiem, to z miłą chęcią słucham kogoś bardziej obeznanego w danym temacie.

•  

@Tomba: ale wiesz, że to jest bardzo popularna i normalna cecha u ludzi? Tak samo jak oglądanie seriali, spacerowanie, lubienie dobrego jedzenia. Jeśli ktoś nie ma aspergera albo nie jest bardzo zadufanym w sobie narcyzem gadającym tylko o sobie to zwykle da się z taką osobą o wielu rzeczach porozmawiać.

•  

@Dzioobak: Wiem o tym, ale czy to coś złego, że podkreśliłem to w swoim opisie?

•  

@Tomba: tylko stwierdzam, że to taki trochę truizm który przypomina wyśmiewane u kobiet wymienianie funkcji życiowych w opisie typu jedzenie, spanie, przemieszczanie się. Przynajmniej mnie żeżuncja łapie jak widzę "lubię dobre jedzenie" albo "lubię spacerować".

•  

@Tomba: twoj opis jak i odpowiedzi wskazuja, ze jestes pajacem z przerostem ego. Ęą intelektualista z bozej laski
      乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

•  

I masz do tego pełne prawo :) "Tego kwiatu pół światu"

@Tomba: xD
      Przecież Ci normalnie odpowiedziała, na swoim przykładzie, że takim opisem odsiejesz też te, które potencjalnie wpasowałyby się w Twoją grupę, ale odstraszysz je pretensjonalnością, o której wspomniałeś.
      Chyba masz chujowe to powodzenie jednak, skoro spiąłeś dupę o to, że ktoś wprost napisał, że wychodzisz na buca. Co zresztą tylko potwierdziłeś tą wypowiedzią do mirabelki.

•  

@Fexo: Szanuję za wyrażenie swojej opinii. Aczkolwiek nie uważam się za pajaca, podobnie jak moi znajomi i przyjaciele. Czy jestem intelektualistą? Ciężko powiedzieć, często spotykam ludzi bardziej ode mnie inteligentnych.

•  

@iEarth: Tylko gdzie ja spiąłem zad? :) Skoro to było spięcie tyłka to nie wiem co miałbym jej odpisać, żeby nie urazić czyichś uczuć.

Wbrew Twoim przewidywaniom mam kontakt z fajnymi kobietami, które mają dobrą pracę, ciekawe zainteresowania i potrafią się sobą zająć, nie będąc jak rzep na psim ogonie.

•  

@Tomba: @ripleyx ma rację, zamiast przypisywać laskom jakieś cechy napisz o tym jakich lasek szukasz - nie wiem czy czujesz różnicę ʕ•ᴥ•ʔ

Wyszłoby mniej bucowato gdybyś napisał że szukasz kobiety samodzielnej, bezdzietnej, z ciekawym hobby, i ze nie imponują ci zdjęcia cycków na wierzchu

•  

@Tomba: Jest roszczeniowy na wstępie i choć podpisuję się pod 90% podpunktów, to zaczynasz od razu z negatywnie nacechowanymi emocjonalnie informacjami. Poza tym życie prędko weryfikuję, co jeśli byłaby dziewczyna idealnie wpasowująca się w twe wymagania, ale ma jedną fotkę w kostiumie na którym faktycznie są cyce, co wtedy? Zamykasz się w swoich wąskich rameczkach i krzyczysz "nie, nie, nie"? Dlatego opis jest z dupy, przynajmniej pierwsza połowa. Wszyscy mają swoje wymagania i oczekiwania, ale zaczynanie znajomości od wymienienia całej listy, odrzuca.

•  

@mirka_wykopkova: zgrabnie napisane. Rościsz do tego prawa autorskie czy mogę bezczelnie przepisać? :-) Dzięki za opinię

•  

@madmat: Celna uwaga. W takim razie myślę, że zmienię nieco opis, sugerując się Waszymi radami. Dzięki wielkie.

•  

@Tomba: @Tomba: jezeli bylbys prawdziwym menszczysnom to bys przyjoł mojego synka igorka i zapewnil nam plynnosc finansowom

•  

@Tomba: możesz przepisać, powodzenia ;)

•  

@Tomba pretensjonalne w chuj. Krytykujesz tępe karyny a sam jesteś identyczny xD

•  

@Tomba ja mam taki i jest skuteczny

140 IQ
      190+

"Faceci proponują mi tylko seks"
      Jeżeli nie masz żadnych talentów, zainteresowań, własnego zdania na tematy filozoficzne, polityczne czy jakiekolwiek, rozmowa z Tobą skupia się na memach, seksie, twoich byłych lub gościach na których lecisz to co się dziwisz?

Nie chce mi się tu być...

Dużo bardziej "jara" mnie oglądanie gwiazd z winem w ręku niż zalewanie się w trupa. Wolę intensywne doznania.

Żadnych feministek, samotnych matek i księżniczek z przerostem ego.
      Bądź normalna...

•  

@el_capitano_grande: Identyczny w sensie, że tępy czy karyna?

•  

@Tomba niestety nie jest dobry, liczy się tylko pozytywny i krótki przekaz, ten powyżej może byc oczywiście odebrany przez Panie jak im wygodnie - skrzywiony, zaburzony facet po przejściach, narcyz, nie rozumie kobiet bla bla

•  

@Arachnofob: ale to kolejny opis typu "ty nie..." I lista rzeczy. To co napisała wyżej @ripleyx:

@Tomba: Wszystko da się załatwić bez pisania czego się nie chce, możesz po opisaniu własnych zainteresowań wspomnieć, że chciałbyś poznać kogoś kto zainteresuje cię swoimi pasjami, jeśli oczekujesz ubioru a la burka i posiadania opisu to przestań dawać wszystkie profile w prawo tylko dokładnie oglądaj zdjęcia, sprawdzaj opisy, czytaj je i dawaj w prawo tylko te osoby, które cię zainteresowały, możesz nawet wspomnieć o tym, że nie masz żadnych byłych żon czy dzieci i szukasz kogoś na podobnym etapie życiowym

bardzo mi się podoba. Sensowny komentarz, nie pisany pod plusy.
      #gruparatowaniapoziomu

•  

@Encepence2 tylko że to działa xD te które czują się tym obrazone o tak nie są w kręgu moich zainteresowań a te które docenią szczerość i zobaczą że nie zależy mi na ruchania pustaków dają w prawo

•  

@Tomba: kazdy kto zaczyna opis negatywnie, wymieniajac z pogarda czego nie lubi u ludzi ktorych zainteresowania niby szuka, jest dla mnie z automatu aroganckim bucem. I zgaduje nie tylko dla mnie

•  

@Tomba: Nie mam nic do wymagań. Ale w obecnej rzeczywistości, że do lasek pisze sto tysięcy spermiarzy, to jak zobaczą twoje wymagania to w sumie będą mieć to w dupie sprawdzanie checklisty jakiegoś typa. Większość tych wymagań sam sprawdzisz na wczesnym etapie rozmowy albo po opisie.

•  

@Tomba: Opis nudny jak flaki z olejem, w dodatku dajesz na wstępie do zrozumienia, że gardzisz kobietami, serio myślisz, że któraś na to poleci?

•  

@janeeyrie jak już wspomniałem wcześniej, na brak powodzenia nie mogę narzekać

•  

@Tomba: ale różowa może Cię zgasić jednym prostym pytaniem - skoro taki ciekawy z Ciebie facet, wysoki, zbudowany itd. i jeszcze szukasz dziewczyny na stałe (bo jakbyś chciał ONS ot nie miałbyś wymagań) to co z Tobą jest nie tak, że jeszcze nikogo nie masz i szukasz dziewczyny w burde... na tinderze. Widocznie coś z Tobą nie tak, pewnei zadufany w sobie dupek - do odrzutu od razu

•  

@JimNH777: I rzeczywiście większość tak myśli. Ale są to akurat kobiety poza kręgiem mojego zainteresowania, więc nie mam z tym problemu, mogą myśleć co sobie chcą :)
      Przez długi czas byłem w kilku związkach, od jakiegoś czasu jestem singlem. Mam sporo pomysłów na siebie, część z nich realizuję, mam plany długofalowe. Wymagam od siebie dużo i też chcę, aby moja potencjalna partnerka od siebie wymagała.
      No, a jeśli to, że wymagam od siebie i stawiam sobie cele, jakaś dziewczyna odbierze jako zadufanie w sobie? No to trudno, nie ta to następna.
      I są takie kobiety, które to rozumieją, same od siebie wymagają, mają coś więcej do powiedzenia oprócz skrótu najnowszego "dlaczego ja?" i się realizują. W taki target celuję :)

Ale po przemyśleniu muszę się zgodzić z przedmówcami, że opis może brzmieć pretensjonalnie. Także będę to mieć na uwadze i zmienię nieco swój opis, żeby tak nie odstraszał.
      Pozdrawiam i dzięki za opinię.

•  

@Tomba: Chodzi o to, że wchodzisz na Tindera i piszesz "pacz na mnie jezdem kimś". A kobiety bazują na preselekcji, czytają między wierszami: jesteś sam, na zdjęciach też pewnei jesteś sam i do tego jesteś zniesmacozny większością kobiet - czy to WYGLĄDA na pewnego siebie ruchającego dużo i mającego powodzenia faceta, aroganckiego, pewnego swojej wartości i wymagającego... czy na samotnego przegrywa, który się odgraża, traktuje kobiety śmiertelnie poważnie (ma jakiś uraz do nich) i zamiast "playful vibe" w kontaktach z kobietami, cieszenia się nimi, to jest obrażony na więksozść z nich. Wreszcie czy czuła by się przy takim facecie, że przeżywa przygodę czy jest oceniana przez zrzędliwego dziadka?

Tak do refleksji ( ͡° ͜ʖ ͡°) U kobiet nie liczy się CO mówisz ale jak.

•  

@JimNH777: Mirku, ale ja wiem jak podrywać kobiety. Nie miałem z tym nigdy problemu. Po prostu minęły czasy, kiedy człowiek był młody, głupi i myślał tą drugą głową. A facet dużo ruchający randomowe laski to szmaciarz, podobnie zresztą jak kobieta. Ale to tylko moje zdanie. Powodzenie u kobiet nie oznacza, że na każdą trzeba patrzeć jak na mięso i ruchać ile wlezie. Taki obraz faceta, to kreują właśnie przegrywy na tych wszystkich swoich tagach.
      Mnie interesuje, żeby znaleźć odpowiednią dla siebie partnerkę. Jeśli taką znajduję, to wiem jak ją poderwać i skraść jej serce.

I dobrze, niech bazują na preselekcji, podobnie jak ja. Ja odrzucam laski i laski odrzucają mnie. Normalna sprawa.

Wpis właściwie dotyczył zwykłego pytania czy opis nie jest zbyt pretensjonalny i otrzymałem wiele odpowiedzi i porad do których się ustosunkowałem. Ale Wykop widzę w formie i już mam swój profil psychologiczny :)

Zgadzam się natomiast z tym, że u kobiet rzeczywiście nie liczy się co mówisz, a jak. Mowa ciała itp.

Pozdrawiam i klasycznie dzięki za wypowiedź, szanuję każde zdanie.

•  

@Tomba: Liczy się to CO mówisz i JAK to mówisz. :)

•  

@Tomba deczko złagodź, np "paniom z dzieckiem dziękuję" brzmi lepiej i mniej napastliwie. Np "jeśli nie potrafisz wstawić czegoś ciekawego o sobie w opis to pewnie nie mamy o czym rozmawiać" dyplomatycznie a dobitnie.

Jeśli szukasz kobiety a nie ons ( na to wygląda że jednak kobiety) to może bardziej eDarling? Jest płatny i bardziej ambitny, test dopasowuje jakoś ludzi i jednak poważniejsze ludzie z poważniejszymi zamiarami tam uderzają.

•  

@snwptest: Dzięki za wypowiedź. O eDarling nie słyszałem wcześniej. Skoro tak to przedstawiasz, to muszę rzeczywiście tam zajrzeć i poszukać szczęścia :) Pozdrawiam.

•  

@Tomba: dawaj śmiało taki opis żeby od razu odsiać takich arogancików ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dotyczy mnie ta lista ale widać po niej Twoją frustrację.

•  

@Tomba: na portalach randkowych liczy się czy się podobasz i masz hajs reszta jedt zbędna

•  

@oszty: dziękuję za jakże trafne profilowanie psychologiczne :) jestem niemal pewien, że nasze drogi nigdy się nie przetną, ani na portalach randkowych, ani w prawdziwym życiu, więc śmiało możesz odsiać.

Pozdrawiam i dzięki za wyrażenie opinii

•  

@ripleyx jakie opisy lubią szare myszki?

•  

@Tomba: z powyższego testu mi wyszło, że powinnam przesunąć w prawo, ALE nie zrobiłabym tego. :v
      to nie jest zachęcający początek, trochę bym się bała rozmawiać.

•  

@kenobi_: Szare myszki raczej za bardzo nie szukają nikogo na tinderze więc nie powiem ci jaki powinien być dokładnie opis pod taką grupę

•  

@mysh: Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Opis jest czysto pragmatyczny, z chęci odsiania niepożądanej grupy kobiet. Generalnie podobno dobry ze mnie chłopak, zawsze mówię dzień dobry. Wykształcony czysto technicznie i ściśle, aczkolwiek mam chyba coś z duszy melancholika i artysty, lubię rozważać hipotezy i tajemnice otaczającego nas Wszechświata. Muzyka czy obraz potrafi mnie wzruszyć czy wywołać inne emocje, lubię pisać wierszyki, choć wstydzę się tego (nie wiem czemu).

Już mnie przedmówcy uświadomili, że opis jest pretensjonalny i muszę rozważyć jego modyfikację :-)

•  

@Tomba: rozumiem zamiary, nie dam ci żadnej porady jak przyciągnąć odpowiednią widownię albowiem ja szukałam kogoś kto ma odrobinę podobne zainteresowania do moich, więc nad-aktywnych wysportowanych ekstrawertyków unikałam, inne kobiety czegoś innego szukają . Jeśli jesteś przystojny i dobrze zrobisz zdjęcie- nie jest istotne w jaki sposób się opiszesz. Jeśli dasz taki opis jak wyżej- przyciągniesz większy odsetek kobiet, które niechybnie uraczą się niemiłymi wiadomości co do twych wymagań. Efekt odwrotny od zamierzonego. Tak mi się wydaje.

•  

Komentarz usunięty przez autora

Gorące dyskusje ostatnie 12h

zaraz ide na wybory i mysle czy by nie wziac ze soba tej torby, dowodu nikomu nie zabiore ale ciśnienie podniesc moge

odpowiedzi (99)

Czemu przed lokalami wyborczymi nikt nie sprzedaje garnków za 5000zł? Przecież to byłby interes życia xD
    #wybory

odpowiedzi (14)

Mirki jest spora aferka. ŻADNA z osób, które znam, a które dopisały się do spisu wyborców poza miejscem zamieszkania przez ePUAP, w tym ja sam, nie została dopisana. Mój wniosek wyszedł 3.10.2019 i urząd miał maksymalnie 5 dni na wydanie decyzji, czego nie zrobił i efektem czego do listy głosujących nie zostałem dopisany. Znajomi tak samo. Nie chodzi o jednostkowe przypadki, bo takich osób jest masa. Sam znam z 7 oprócz mnie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wiadomo, że dotyczy to niemal wyłącznie ludzi młodych, którzy głosują nie po myśli partii rządzącej co jest szczególnie deprymujące i wygląda na celowe działanie. Nie przypominam sobie takiej sytuacji kiedykolwiek wcześniej, a wielokrotnie głosowałem poza miejscem zamieszkania czy nawet poza naszym krajem jak się akurat tak składało...

#afera #wybory #bazarek #ciszawyborcza #prawo #polska #epuap #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (154)