Wpis z mikrobloga

Dotychczas miałem pakiet orange love (tv + internet + stacjonarny + numer komórkowy). W Kwietniu tego roku podpisałem aneks do umowy o zmianę internetu z "do 80mbps miedziaka" na "do 300mbps światłowodu" na adres wynajmowanego mieszkania (adres A). W sierpniu musiałem przeprowadzić się pod adres B. Usługa idzie za mną ale tutaj brak możliwości podłączenia światła (ok, czaje), #orange próbuję dać mi najlepsze co mogą zrobić w tym miejscu czytaj 10mbps. Cena
@matyy2k Cesji nie zrobię bo jest tam numer komórkowy, którego nie można rozdzielić w pakiecie na osobną usługę... Swoją drogą sam się dałem wkręcić jak usłyszałem że łącząc komórkę z TV+Internet+Stacjonarny będę miał taniej. I było. Ale teraz ten pakiet jest nie do ruszenia...
@KranikSpolski: rozumiemy, że prędkość dostępu do internetu jest dla Ciebie ważna jednak ze względu na ograniczenia techniczne, formalne i finansowe niestety nie w każdym miejscu możemy zaoferować szybsze opcje Neostrady. Jak sytuacja się zmieni i pod Twoim nowym adresem będzie można skorzystać z internetu światłowodowego to na pewno Cię o tym poinformujemy.
@OrangeEkspert ja wiem, że ktokolwiek operuje tym kontem nie jest mi niczego winien ale... Jak muszę kłócić się z przedstawicielami firmy, że jest słup światłowodowy 100m ode mnie, a oni twierdzą "panie, nie może być!" To mnie strzela...

Na prawdę nie ma u Was "wydziału do spraw ludzkich" gdzie jest trochę inne podejście? :D