Wpis z mikrobloga

@martek-77: t mobile ma nielimitowany interent( domowy) ale mozna go przenosić, byłem wczoraj w salonie i mowiła mi kobita że kończy się ta oferta i bedzie z limitem 100,200,300gb i przypisane do adresu. Ja brałem na próbę na 14 dni i bez problemu przyjęli mi zwrot.
@martek-77: ja mam w za abonament 19,99 + jak mi braknie neta to 10zł za 10gb. i za neta niemilitowanego(domowy ok 15mb/s)50zl. Mojej siostrze bralem abonament z nielimitowanym(po 15gb ograniczają do 1mb) za 50 zl z telefonem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@martek-77: w #!$%@?. Zobacz sobie ofertę na kartę 3x 25zl nolimit i 1x ok 30zl nolimit tygodniowy. Szybko powinieneś mieć lepiej. Ps na pierwsze miesiące możesz rozważyć ten net X2 później jeden przestać doładowywać.
@martek-77: Witaj. Przenosząc numer od innego operatora do oferty na 24 miesiące za 25 zł otrzymasz 3 miesiące abonamentu gratis. Jeśli będziesz posiadał co najmniej dwie umowy podpisane na ten sam PESEL/NIP, koszt abonamentu wyniesie 20 zł.

W Plush ABO L+ dostaniesz 15 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, nielimitowany transfer danych na aplikacjach: Facebook, Messenger, WhatsApp i Instagram, a także YouTube bez limitu przez 3 miesiące (później 10 GB). W