Wpis z mikrobloga

Cholera. Jestem przeszczęśliwy. Mógłbym nawet rzec, iż jest to mój najszczęśliwszy okres w moim dotychczasowym życiu ().

Co się składa na te moje zadowolenie z życia? W sumie dość proste rzeczy. Przede wszystkim realizacja swoich zainteresowań. Kiedy masz czas, to masz czas spotkać się ze znajomymi, pokopać z nimi w piłkę, czy poćwiczyć grę na pianinie. Dodatkowo pracowałem na wakacjach w zawodzie, przede mną kolejny rok na uczelni studiów, które uwielbiam, do tego dochodzi nowy kierunek i aż nie mogę się doczekać poznania nowych osób .

Pewnie większość z was miała również takie momenty w życiu, czy to kilkugodzinne, czy kilkudniowe, kiedy czuli, że są we właściwym miejscu no i są po prostu szczęśliwi. Też tak miałem, ale po jakimś czasie oczywiście to przechodziło. Obecnie u mnie ten stan utrzymuje się już od kilku miesięcy ( ͡ ͜ʖ ͡).

Nie marnujcie życia, bo macie tylko jedno. Życzę wam takiego samego uczucia oraz miłego dnia=)

#psychologia #depresja #chwalesie
Pobierz Castellano - Cholera. Jestem przeszczęśliwy. Mógłbym nawet rzec, iż jest to mój najsz...
źródło: comment_txjKMebRMIfVThAt1dN65027062P4g1I.jpg
  • 12
@paulinastarahin: @Patrycja89: @Castellano: psychoterapia nic nie da jeśli nie będziesz się stosować do ich zaleceń.

Poza tym każdy ma inną definicję szczęścia. Ja np. tydzień temu przeprowadziłem się do miasta w którym pracuję, odciąłem się od januszowego ojca, gdzie był strach się odezwać (cała historia tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/43483621/zalesie-patologiazewsi-gownowpis-janusze-mieszkani/) , a teraz delektuję się spokojem, nawet jeśli polega to na leżeniu w łóżku i gapieniem się w sufit. Zrobiłem to późno