•  

@emperorEye:

Silni mężczyźni mają zwykle konserwatywne poglądy bo sami potrafią zdobyć zasoby.

Skoro tak, to dlaczego przytłaczająca większość osób pod tagiem przegryw ma konserwatywne poglądy?
    Coś się nie zgadza ( ͡º ͜ʖ͡º)
    #neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays #wykop #heheszki #pytanie

źródło: 1567961348660.png

•  

@saakaszi: Przegryw majątkowy nie zawsze idzie w parze z przegrywem uczuciowym. To dwa różne rodzaje spierdolenia.

•  

@saakaszi: nooooo Bosak szczególnie to symbol prawdziwego faceta - jak wywija na parkiecie w cekinach jak panna

•  

@saakaszi: Przecież przegrywy mają lewicowe poglądy.

•  

@saakaszi: Nie chodzi tutaj o to kto jest prawdziwym mężczyzną, tylko o wyobrażenia o sobie. Konserwatyści to mitomani z wywalonym w kosmos ego - pryszczate kuce uważają, że są przedstawicielami silnych mężczyzn. Rzeczywistość jest trochę inna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@emperorEye: Na tagu ,,przegryw" dominuje skrajna mizoginia, rasizm i homofobia, czyli poglądy tradycyjnie przypisywanie skrajnej prawicy. Jeden z czołowych przegrywów (czyli @AurenaZPolski) był nawet inicjatorem słynnej akcji konspiracyjnej wykopowych konserw sprzed kilku miesięcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co kojarzę to jakieś pojedyncze przegrywy udzielały się pod #bekazkatoli, ale tak ogólnie to jest to środowisko zdecydowanie konserwatywne.

•  

@falden: Ja wiem, że lubicie przypisywać przegrywom poglądy prawicowe ale mizoginizm nie jest cechą prawicy.
      Nie masz też niż na poparcie Twojej tezy, że na tagu przegryw dominują "rasizm i homofobia" - co też nie jest cechą prawicy.

Ale przegrywy mają dużo wspólnego z lewicą, zwykle mają problemy finansowe, mieszkają w piwnicach i pobierają zasiłki a więc są za socjalizmem co jest typowo lewicową cechą.

•  

@emperorEye:

Ja wiem, że lubicie przypisywać przegrywom poglądy prawicowe ale mizoginizm nie jest cechą prawicy.

To konserwatyści są zazwyczaj przeciwnikami prawa kobiet do studiowania, głosowania, prowadzenia samochodu, i samorealizacji. A stąd już prosta droga do mizoginii.

Nie masz też niż na poparcie Twojej tezy, że na tagu przegryw dominują "rasizm i homofobia"

Przecież tam co chwila są żale, że Polki się puszczają z Murzynami i Arabami zamiast z białymi Polakami. Homofobii na samym tagu za dużo nie ma, ale sporo przegrywów jest anty LGBT (na czele ze słynnym JanuszPolem).

co też nie jest cechą prawicy

Takie poglądy najczęściej przejawiają członkowie i zwolennicy Wolności, Brauna oraz ONR.

Ale przegrywy mają dużo wspólnego z lewicą, zwykle mają problemy finansowe, mieszkają w piwnicach i pobierają zasiłki a więc są za socjalizmem co jest typowo lewicową cechą.

Przecież tutejsze konserwy do lewactwa zaliczają np. duże firmy typu Facebook, Google, YouTube czy IKEA, mieszkańców dużych miast w Polsce czy chociażby środowisko artystyczne. Może ustalcie w końcu jakąś wspólną wersję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą wymień z jednego przegrywa, który pobiera zasiłek, bo nie kojarzę. I jaki to niby zasiłek? Dla niepełnosprawnych? Dla bezrobotnych? Innych opcji chyba nie ma, przy czym zasiłek dla bezrobotnych dostaje się tylko przez sześć miesięcy po utracie zatrudnienia.

•  

Swoją drogą wymień z jednego przegrywa, który pobiera zasiłek, bo nie kojarzę. I jaki to niby zasiłek? Dla niepełnosprawnych? Dla bezrobotnych? Innych opcji chyba nie ma, przy czym zasiłek dla bezrobotnych dostaje się tylko przez sześć miesięcy po utracie zatrudnienia.

Prosisz mnie o dowody a sam nic nie potrafisz udowodnić.

To konserwatyści są zazwyczaj przeciwnikami prawa kobiet do studiowania, głosowania, prowadzenia samochodu, i samorealizacji. A stąd już prosta droga do mizoginii.

Kłamstwo. To lewica jest przeciwnikiem tych praw. Głosuje za islamizacją Europy, co ostatecznie doprowadzi do odebrania tych praw i przywilejów kobietom, redukując je do 8 letnich machin rozpłodowych.

Przecież tam co chwila są żale, że Polki się puszczają z Murzynami i Arabami zamiast z białymi Polakami. Homofobii na samym tagu za dużo nie ma, ale sporo przegrywów jest anty LGBT (na czele ze słynnym JanuszPolem).

To, że się naśmiewają z podwójnych standardów polek nie oznacza, że są mizoginami. Po prostu krytykują je, ale rozumiem, że już nie można krytykować kobiet bo to by było "wrongthink" ?

Takie poglądy najczęściej przejawiają członkowie i zwolennicy Wolności, Brauna oraz ONR.

Z resztą wracając do "homofobii" to jest nowomowa, homoseksualizm jest dewiacją(w matematycznym sensie) i nie dziwi mnie niechęć do tych osobników, to naturalna reakcja zdrowego społeczeństwa. Związki homoseksualistów nie prowadzą do niczego produktywnego, statystycznie rozsiewają HIV i molestują dzieci, które dostają do adopcji.
      Poglądy Wolności, Brauna oraz ONR ? Wymień mi je jeśli już chcesz o nich rozmawiać.

Przecież tutejsze konserwy do lewactwa zaliczają np. duże firmy typu Facebook, Google, YouTube czy IKEA, mieszkańców dużych miast w Polsce czy chociażby środowisko artystyczne. Może ustalcie w końcu jakąś wspólną wersję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nie wiem czy słyszałeś ale Google zostało ostatnio sfilmowane w ramach projektu VERITAS:

https://www.youtube.com/watch?v=ueCMWBixP4Y

Chcieli manipulować wyborami prezydenckimi("To avoid another Trump situation"), a także modyfikują swoje algorytmy żeby przedstawiały lewicowe poglądy i mokre sny np. afrykanizacja historii Europy i USA(american inventors, european art w google grafika).

Google ma status platformy co daje im specjalne przywileje, ale naruszają to prawo głosząc tylko lewicowe poglądy polityczne i modyfikując algorytmy co zostało ostatnio udowodnione właśnie przez projekt VERITAS.

•  

@emperorEye: Kłamstwo. To lewica jest przeciwnikiem tych praw. Głosuje za islamizacją Europy, co ostatecznie doprowadzi do odebrania tych praw i przywilejów kobietom, redukując je do 8 letnich machin rozpłodowych.

Jak na razie nie słychać, żeby w takiej Szwecji kobietom odbierano jakieś prawa.

Skrajnych katoli od skrajnych islamistów różni jedynie to, że ci pierwsi rzadziej stosują przemoc fizyczną.

To, że się naśmiewają z podwójnych standardów polek nie oznacza, że są mizoginami. Po prostu krytykują je, ale rozumiem, że już nie można krytykować kobiet bo to by było "wrongthink" ?

Jakich podwójnych standardów? Podwójne standardy prezentują przegrywy, które z jednej strony zachwycają się słowiańską urodą Ukrainek czy Rosjanek, a z drugiej wielce się oburzają, gdy jakaś kobieta woli mężczyznę obcokrajowca.

Z resztą wracając do "homofobii" to jest nowomowa, homoseksualizm jest dewiacją(w matematycznym sensie) i nie dziwi mnie niechęć do tych osobników, to naturalna reakcja zdrowego społeczeństwa. Związki homoseksualistów nie prowadzą do niczego produktywnego, statystycznie rozsiewają HIV i molestują dzieci, które dostają do adopcji.

Dewiacją ,,w matematycznym sensie"? Chodzi ci o to, że mniej ludzi jest homo niż hetero i dlatego jest to dewiacja? To na tej zasadzie dewiacją jest również czytanie książek czy słuchanie jazzu.

I jak mierzysz ,,produktywność związków"?

Google ma status platformy co daje im specjalne przywileje, ale naruszają to prawo głosząc tylko lewicowe poglądy polityczne i modyfikując algorytmy co zostało ostatnio udowodnione właśnie przez projekt VERITAS.

Czyli przyznajesz, że utożsamianie lewicy i centrolewicy z bezrobotnymi jest nieco bez sensu?

Prosisz mnie o dowody a sam nic nie potrafisz udowodnić.

xD

Daj po prostu linki do profilów chociaż dwóch przegrywów mających lewicowe poglądy i pobierających zasiłki.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement