•  

  Żeby nie podpaść nonszalancją jak kandydatka Kuby, recenzję Kuby zacznę od "dzień dobry i cześć" (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ No... skoro uprzejmości mamy już za sobą to może przejdźmy do konkretów. Tych niestety będzie wyjątkowo mało. Bo, wiadomo, we wstępniaku mało ciekawego się dzieje, a Rolnicy wydają się normalni. Szajby ujawniają się dopiero później ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Kuba: Tradycji stało się zadość, jest starszy wywijas. Wprawdzie nie taki stary, nawet nie najstarszy w obsadzie, ale jest wywijas i to się liczy. Jeśli jego riposty zachowają taki poziom jak przy czytaniu listów to kultowością dogoni "no wiesz" Zdzisława. Moim ulubionym tekstem było "tej to nie przeniosę przez próg" ( ͡º ͜ʖ͡º) Acz "nie jestem kobietą, nie jestem po przejściach" też niczego sobie. Acz co zrobić, jakie listy, takie komentarze ¯\_(ツ)_/¯
  Alvaro: Strasznie wybredny. Listy podzielił na cztery kupki w zależności od tego jak bardzo na nie jest. Acz, jako młody Chad, ma największe szanse na ustatkowanie się po tym sezonie.
  Waldek: Żal mi faceta. Widać, że uczuciowy facet i przeżywa to wszystko, zgłoszenie na pewno nie przyszło mu z łatwością, a koniec końców nie wybrał żadnej. Acz z drugiej strony... Małorolny, po przejściach. W CV napisał, że dzieci i rozwody mu nie przeszkadzają, a wygląd jest drugorzędny. Na co on liczył? Myślał, że kto na takie resume odpowie? Toć to magnes na frustratki chcące bezpiecznie dopłynąć do brzegu. No, ale... chyba koniec końców ktoś się tam znalazł. I tutaj pytanie odnośnie montażu. Listy się skończyły, on się popłakał i poprosił o czas, potem zaczęli znowu przeglądać i coś się znalazło. Skąd ta dodatkowa korespondencja? Podebrali innym Rolnikom? Manowska uruchomiła rezerwy? Zadzwonili na Roksę? O co tu chodzi?
  Seweryn: Jest basen, są laseczki. Chociaż miałem wrażenia, że same krypto-Karyny się pozgłaszały. W ogóle trochu im się target, jeśli chodzi o kandydatki, przesunął. W pierwszym sezonie były wiejskie dziołchy, potem normalne dziewczyny, często z miasta, a teraz nadreprezentacja tipsiar. Ogólnie co one w tych listach odwalały, gniłem wewnętrznie. Nic dziwnego, że Kuba tak cisnął. Może powinni zmienić formułę programu na #madkaszukafrajera. Właśnie, jak mówicie? Ile będzie krypto-madek w następnym odcinku?
  Ragnar: Najmniej zapadł mi w pamięć. Nawet nie wiem co powiedzieć? Że ma pszczoły i jest strażakiem? A i fryzurę "na Ragnara"? No nic, jak to mawiał Bolec: spokojnie, zaraz się rozkręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  PS. Nowe urozmaicenia do mnie nie trafiają. Nagrań od kumpli równie dobrze mogłoby nie być, a telefony do kandydatek to cringe jak jasna cholera. "O żesz... Jolka, ten bazyl zadzwonił. No ten, co dla jajec się zgłosiłam. Co tu robić? Bzzt... bzzt... nie słyszę Cię, bzzt... bzzt...".

  No to do zobaczenia za tydzień, baj baj świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #rolnikszukazony

  źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (21)

 • avatar

  panowie ja już po kąpieli i nikt sie ze mną nie kąpał?

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Mirki co tu się podziało xD Stoję sobie w kolejce do laboratorium w mojej przychodni, 90% to stare baby, a i nie mogło zabraknąć oczywiście matki z dziećmi. Dzieciaki zapatrzone w telefon, w związku z tym cisza i względny spokój. Nagle jak nie pierdolnie! Ryk, jakby ze skóry obdzierano. Telefon się rozładował ( ͡° ͜ʖ ͡°) żadne próby uspokojenia rozjuszonej gromady nie dają pozytywnych efektów. Nagle madka podchodzi do mnie, dzierżącej w dłoni telefon i pyta, czy bym bombelkom na chwile nie użyczyła tego sprzętu właśnie i będzie ”święty spokój” xD . Grzecznie odmówiłam, bo nawet swojemu bąblowi telefonu nie udzielam. Zostałam zwyzywana i uświadomiono mi że jestem winna nieszczęściu tych dzieci xD co się dzieje z tym światem... #madka #niewiemjaktootagowac #bombelek pokaż całość

  odpowiedzi (19)