Wpis z mikrobloga

Dziwny jest #telegram, kilka lat temu pisałem tam z jedną laską. Wybrałem telegram, bo dużo grup #kryptowaluty tam było wtedy, więc przy okazji chciałem poużywać i jedno i drugie ( ͡º ͜ʖ͡º). Potem na dłuższy czas zapomniałem o tym komunikatorze. Kilka miesięcy temu znowu go odpaliłem i zobaczyłem że mam bana. I to takiego permanentnego na wszystko. Pamiętam że dostałem bana na jakieś grupie, w sumie za nic, ale myślałem że to tylko na tą grupę.
Najlepsze jest to że grupy już nie ma, a ban jest na wypowiedzi publiczne.
Co ci ruscy #!$%@??
Ostanio mi ktoś proponował że może zagadać do tych programistów z Dubaju, żeby mi zjedli bana. W sumie to mi na tym nie zależy ale ten komunikator jest dziwny.

#bitcoin #kryptowaluty
  • 14
@OPcodeRTI: Telegram to karykatura chatów. Nie rozumiem fascynacji nim i proponuję nawet, by nie używać go. Ale wiesz gdzie dają mityczne dolary ... tzn. airdropy? :P

Dla mnie korzystanie z Telegrama może się zemścić - zamknięte serwery, scentralizowana usługa, szyfrowanie chyba na żądanie (a nie domyślnie), wymagany numer telefonu do korzystania.

Śmierdzi mi tu gównem, ale nie z moich gaci ( ͡º ͜ʖ͡º)
@fervi taaaaa. ....wynalazki fb typu messenger, whatsapp za to w ogóle nie interesuje treść wysyłanych postów i nie sprzedają danych do USA( ͡º ͜ʖ͡º)