Wpis z mikrobloga

#pogrzebanekroniki część szósta

Ehhhh, Górnicza Dolina, w cholerę orków, jaszczuroczłeków i smoczych zębaczy. Wręcz sielankowa atmosfera. Tak jak już widzicie nadszedł czas na smoki z którymi mam ogromny problem, nie jestem w stanie pokonać ognistego smoka. Po godzinie męczarni nic z tego nie wyszło. W tym wypadku postanowiłem dalej ekspić, wybiłem wszystkie potwory wokół zamku, żadna żywa istota się nie ostała ale jeszcze sporo mordowania przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako iż wykorzystałem bonusy to moim jedyny nauczycielem jest Erol który uczy aż do 200 siły. Po wbiciu 5 poziomów przeznaczyłem zdobyte punkty na siłę, jak widzicie jest już jej 214 więc coraz więcej co oznacza coraz lepsze obrażenia z pogrzebacza. Możliwe, że nauczę się eliksiru na życie żeby wykorzystać pozostałe szczawie królewskie.

Plan na jutro to dalsze eskpienie i kolejna próba podejścia do tego ognistego gada. Jeśli się uda to będzie świetnie jeśli nie to pomyślę nad użyciem zwojów. Możliwe, że jutro pojawi się skrócona wersja kronik jak ta tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic
P.....z - #pogrzebanekroniki część szósta

Ehhhh, Górnicza Dolina, w cholerę orków,...

źródło: comment_nplMTKknFgd63xwbf8w9nFJQpmFx9T7K.jpg

Pobierz
  • 9