•  

Coś czuję, że to mega trolling ze strony sądu.
    Plan był piękny -- odczytywać przez wiele miesięcy wyrok, po czym na końcu uznać, że Sąd uznaje Plichtę niewinnym stawianych mu zarzutów i jeszcze zasądza mu odszkodowanie za przewlekłość procesu i przewlekłość w odczytywaniu wyroku.
    Co prawda nowelizacja mogła trochę popsuć ten mastertrolling, ale widać, zgodnie z zapowiedzią -- wyinterpretowali sobie, to co Kaście potrzebne.
    I dalej będzie odczytywane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wyrok-Amber-Gold-n137671.html

Albo po prostu ciepła posadka -- przychodzi, czyta sama sobie, innych obowiązków jej nie dowalają a kasa leci.
    To nic dziwnego, że stwierdziła, że tak jej dobrze i nie będzie skracać odczytywania.

#gdansk

•  

@Polinik: przeciez na samym poczatku bylo odczytywane uznaje winnyn tego że ... i teraz zaczyna sie wielomiesieczne odczytywanie

•  

@Whiteman991:
      Nie, ona już od miesięcy czyta wyrok -- jest mniej więcej w połowie (30 tomów odczytanych na 59 tomów wyroku).
      I właśnie ze względu na ten absurd, że proces się skończył, wyrok wydany, ale nie wiadomo jaki, bo siedzi sędzina i czyta sobie od miesięcy listę oszukanych osób znowelizowano ustawę, żeby mogła to skrócić a pełna treść wyroku zostaje w aktach.
      No ale jak widać -- nie chce skorzystać, tylko woli czytać.
      A biorąc pod uwagę, że mogła równie dobrze w wyroku zaznaczyć "uznaje się winnym zarzuconych czynów" i nie czytać całej listy zarzutów od nowa -- to Pani Jedynak miała ochotę sobie poczytać do ściany.
      Albo właśnie nie zgadza się z zarzutami prokuratury. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: fabek
    •  

@Polinik: to są te "wolne sondy". U nas w Gdańsku szczególnie.

+: fabek
    •  

Coś czuję, że to mega trolling ze strony sądu.

@Polinik: wiele mógłbym o tym powiedzieć ale pisać na w.... ? :))

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przedstawiam Państwu nową twarz serwisu wykop.pl wybraną w demokratycznym głosowaniu na portalu społecznościowym Facebook. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #krosno #wykop #modameska

odpowiedzi (62)

Plusujcie tego nadburgerka albowiem dzisiaj on wychodzi

odpowiedzi (92)

No dobra Miraski. Nastepne fajne #rozdajo robie bo kupilem myche Logi G903 i przyznam sie wam, ze jebana niewygodna jak dla mnie. Duzo lepiej mi sie operuje stara poczciwa MX Master 2S. Nie oceniajcie, wiem ze duzo mi powie ze jestem jebniety ale co mam wam powiedziec? ¯\_(ツ)_/¯
    Tylko myszka z sensorem, bez pudelka. Uzywana z 5 dni moze. Wszystko dziala. Wysylam paczkomatem.
    @JanuszSundajski bierz udzial moze do kompletu ci wpadnie XD
    Zasady: Aby wziąć udział trzeba tylko zaplusować. Teczowe cudaki out, zielenina tez. W poprzednim #rozdajo byly prosby o wykopanie fanbojow konsol/hejterow #pcmasterrace wiec tak tez robie... a co, moje zasady.
    #rozdajo konczy sie dzis wieczorem okolo 21:00, wylosuje jednego zwyciezce przez #mirkorandom a pozniej przestudjuje sobie delikwenta konto i jak znajde jakies tresci nieodpowiednie to wylosuje jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚Powodzenia Mirki i Mirabelki!!!
    Tagi dla zasiegu: #bekazlewactwa #komputery #logitech
    pokaż całość

odpowiedzi (91)