Wpis z mikrobloga

@snieznykoczkodan: też sie zgadzam, z Lando w moich oczach wyszedł blokowy sebek ,z pozoru dobry chłopak co mało pił "co pani mówi mój syn? nigdy" a jednak trochę kultury brakuje . A jak się stresuje to niech zajmie się gra w warcaby albo streamuje gry an twitchu.
@snieznykoczkodan: razi to fakt i było to chamskie :( , ale w sumie to mi lata, póki nie poznam człowieka osobiście, to nie oceniałbym po żadnych jego vlogach czy wypowiedziach, bo to może być zafałszowany obraz, może faktycznie jest bucem, może nie jest? wolę nie oceniać bo mogę się przejechać na swojej niewiedzy
@Side_One: no i ? dla ciebie to 300kmh dla niego miejsce pracy , czemu Lewis, Robert (znany z ciętego języka) albo Sainz nie powie tak do inżyniera ,może jednak kwestia kultury ? wszyscy wykonują przecież tę samą robotę.
@smutny_kojot: chodziło mi o to, że Max nie kieruje przekleństw w stronę inżyniera, w przeciwieństwie do Norrisa. Więc różnica jest zasadnicza. Co do tłumaczenia sensu tej wypowiedzi to jest w pewnym sensie podobny: "nie mów #!$%@? do mnie" = "zamknij ryj" ale to już dyskusja na inne forum. Generalnie bardzo mi to kontrastuje z Lando śmieszkiem i streamerem, brzmi jak arogancki mały #!$%@?.