Wpis z mikrobloga

@ostrzyjnoz: Nie no śmieję tylko. Tak na poważnie, to sam chętnie bym się wybrał (planuję całe wakacje i się wybrać nie mogę) tylko problem taki, że w obecnej chwili sam jestem bez samochodu, więc raczej się nie dogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podpowiem Ci jeszcze tylko, że w bieszczady można śmiało jechać bez samochodu, transporty z rze są na ustrzyki górne więc nie ma większych problemów.
@MamutStyle: Z tego co mi się wydaje, to tak szybko urlopu nie dadzą, jak się zacznie pracę, najpierw umowa na trzy miesiące, potem na rok, potem na nieokreślony, i przy każdej umowie jest inny czas długości wolnych dni, nie?
@ostrzyjnoz: Powiem Ci, że nawet nie wiem. Liczą się lata pracy i dopiero po 10 przepracowanych latach ma się pełny 26 dniowy urlop, wcześniej jest chyba 19. A tak jakby liczyć to jest chyba 1,5 dnia za każdy miesiąc, więc po trzech miesiącach próbnego należy Ci się 4,5 dnia urlopu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Nie dam sobie ręki uciąć czy tak to dokładnie wygląda. :)
@tomidaj_: E-podróżnik pokazuje, że nie ma... Hm... A pamiętasz, ile płaciłaś? Bo widzę, że cena normalna to 50 zł. Chyba, że były dwa kursy i ten jeden miał ulgi, albo ulgi były tylko na wakacjach...