Wpis z mikrobloga

@r00kie: mam pracę trochę lepiej płatną niż te 3k, o których wspomniał @PanMaglev, ale zero możliwości rozwoju, a w banku jednak jest szansa, że z czasem wskoczę gdzieś wyżej albo zmienię pracodawcę i kasa pójdzie w górę wraz z doświadczeniem
@beee: placówki eurobanku staną się placówkami millennium, więc ludzi będą potrzebować tyle samo. Chyba że szukają ludzi, żeby ogarnąć syf związany z przekształceniem, a po okresie próbnym podziękują za współpracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba że szukają ludzi, żeby ogarnąć syf związany z przekształceniem, a po okresie próbnym podziękują za współpracę

Tak chyba będzie, bo fuzje w 95% oznaczają zwolnienia
@mateusza było dobrze do momentu, w którym dowiedziałam się, że oprócz obsługi klienta w oddziale, do moich zadań należeć będzie również roznoszenie ulotek promocyjnych po blokach xd wtedy to już sama chciałam wyjść, bo to jakiś absurd. Usłyszałam też, że moje wymagania finansowe są bardzo wygórowane ( 2 500 zł netto). Babka nie potrafiła odpowiedzieć na prawie żadne moje pytanie tłumacząc, że będą mieli fuzję z Millenium i ona nie wie jak
@mateusza: niedługo eurobanku już nie będzie, więc nie widzę sensu. poza tym jeżeli ktoś się na to godzi to jego sprawa. ja na pewno nie będę jeleniem od wszystkiego za najniższą krajową