Gorące dyskusje ostatnie 12h

Możecie mi wytłumaczyć jak to możliwe, że kobiety w poniedziałek są w stanie bez wstydu pójść na uczelnię czy tam do pracy po weekendowym dymaniu? Taka dupeczka wraca z klubu z nowo poznanym gościem do wynajmowanego pokoju lub spotyka się z chłopakiem jeżeli jest w związku i w tym momencie zaczyna się rżnięcie. Przecież ja bym się chyba spalił ze wstydu wśród ludzi gdybym miał świadomość, że jeszcze kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin temu jakiś kawaler targał mnie za włosy, wchodził we mnie, spuszczał mi się do buzi albo penetrował dupkę. Kobiety chyba nie mają żadnego wstydu, gdyby taka się zesrała publicznie to pewnie nawet by się nie zawstydziła. Obrzydliwe

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks
    pokaż całość

odpowiedzi (43)

• odpowiedzi (13)

Mam 19 a mama 41 lat, oboje nie uprawialismy seksu jeszcze. Znamy się całe życie, juz kilka razy chcialem uprawiac z nia seks. Ale powiedziala, ze nie jest gotowa i moze po pół roku będzie gotowa albo dłuzej. Rozmawialem z nia i powiedzialem, ze gotowosc powinno uczucie wyznaczac. Później sie pokłócilismy pare razy(nie chodzilo o seks), ja jej wyznałem ze ja kocham, a ona mi, że też ale jak przyjaciela. Dla mnie to dziwne, bo pieszczoty są, kilka razy ja byłem w samych majtkach, a ona nago ocierała sie o mojego penisa. Chciałbym to z nią zrobic, bo ją kocham, a wyczytałem ze niektore matki nie były gotowe z jednym synem, a po urodzeniu nowegozrobily to dosyc szybko, nie chce zeby u mnie bylo tak samo. Jestem umówiony z nia na romantyczne spotkanie w nastepnym tygodniu, ale ona mi napisala juz zebym nie szykował gumek ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ona ma opory, pewnie dlatego ze jest katoliczka i mocno wierzaca, ale raz powiedziala ze co jak nie bedzie gotowa po jakims tam czasie, czy uciekne z domu, to powiedzialem ze nie, bo nie jestem w domu dla seksu tylko upranych gaci i obiadów. Pragnę jej i chcę z nią to zrobic. Mieliscie podobnie? Jak przelamaliscie opór?
    #seks #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (38)

Advertisement